Příběhové rozšíření pro TESO a Homestead
Přidal/a Aurelius dne 11. February 2017 14:29:56
MMO The Elder Scrolls: Online se dočká velkého příběhového rozšíření, které zahrne až třiceti hodinový příběh...
Novinka
Pokud patříme mezi příznivce MMO hry "The Elder Scrolls: Online", jistě vás potěší zpráva o tom, že se již velmi brzy tato hra dočká velkého příběhového rozšíření, které vás zavede do Tamrielské provincie zvané Morrowind, konkrétně na ostrov Vvardenfell.


Kliknutím na obrázek přehrajete trailer...

Od tvůrců je slibován alespoň 30 hodinový příběh, nové prvky a samozřejmě i možnost návštěvy všech zajímavých míst, na které jste mohli již kdysi dávno narazit ve hře "The Elder Scrolls: Morrowind". Nyní je však navštívíte několik stovek let před děním hlavního příběhu Morrowindu, tvůrci zároveň dodávají, že nebude chybět ani procházka uličkami budujícího se města Vivec.


Příběh a nové lokace nebudou zdaleka jedinou novinkou, které přidá následující rozšíření. Můžete se těšit na úplně novu třídu (class) hratelné postavy, doposud byla možnost vybrat si ze čtyř, nyní přibude možnost pátá zvaná "Warden". Warden bude disponovat zejména přírodní magií, ke které se bude vázat i možnost ochočit si zvěř. Spolu s novou Wardenem přibude i válečný medvěd a několik PVP arén s novým soubojovým módem zvaným "Battlegrounds". V tomto PVP módu proti sobě bude stát několik lidských hráčů, konkrétně 4 vs 4 vs 4.

K dispozici budou tři edice. První edice bude určena pro uživatele, kteří již vlastní základní hru (The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited) její cena byla stanovena na 40 dolarů, což je v přepočtu na naši měnu něco málo kolem jednoho tisíce. Druhá edice bude určená pro úplné nováčky, kteří si spolu se zakoupením Morrowindského rozšíření rovnou zakoupí i základní, která je vyžadována. Tato edice vyjde na 60 dolarů, což je v přepočtu na naši měnu cca 1 509Kč. Poslední edicí je sběratelská, která zahrne hned několik bonusů a to nejenom fyzických, ale i in-game. Tato sběratelská edice vás vyjde na 99 dolarů, což je v přepočtu 2 490Kč.

Vydání Morrowindského rozšíření zvané "The Elder Scrolls Online: Morrowind" bylo stanoveno na 6. června letošního roku (2017). Toto rozšíření není jediné, které pro MMO ze světa The Elder Scrolls vyšlo. Jedná se však doposud o jediné rozšíření, které přidává i novou hratelnou třídu a zároveň i mohutné příběhové rozšíření. V minulosti již vyšla pětice DLC: Imperial City, Orsinium, Thieves Guild (Cech zlodějů), Dark Brotherhood (Temné bratrstvo) a Shadow of hist.

Kliknutím na obrázek spustíte trailer...

Nyní nechybí ani aktualizace zvaná "Homestead", která přidala možnost zakoupení domu a jeho následného vybavení nejrůznějším nábytkem, který si můžete sami vyrobit nebo zakoupit. Systém umisťování nábytku se dočkal velkých změn a nabízí tak mnoho možností. Rozšíření Homestead je na rozdíl od výše jmenovaných zdarma pro všechny majitele základní hry, neboť je součástí pravidelných aktualizací.


Tato bezplatná aktualizace (rozšíření) přidá do hry řadu domů, rezidencí a sídel, které si bude moci hráč v průběhu hraní zakoupit. Po úspěšném dokončení úkolu zvaný "A Friend In Need" získá hráč jeden dům zdarma. Jedná se o velmi malý dům, spíše místnost, kterou budete moci vlastnit a vybavovat dle svých představ. Domy budou sdíleny mezi všemi vašimi postavami a budete jich moci vlastnit neomezeně mnoho.

Rozšíření nabídne celkem 39 domů, které bude možné zakoupit za herní měnu a nebo za Crowny (to je herní měna zakoupená za reálné peníze) ve stylech všech hratelných ras, rozděleny budou na malé, střední a velké. Rozestavování nábytku a vybavení domu využije nový speciální editor. Celkové vybavení domu však bude omezeno svým počtem podle velikosti domu.

Rozšíření Homestead je v současné době k dispozici pouze pro PC a Mac. Uživatelé Xboxu One a Playstationu 4 budou muset počkat do 21. února letošního roku (2017).

Zdroje:
- Bethesda.net, (1), (2)