The Elder Scrolls: Online dočasně zdarma k vyzkoušení!
Přidal/a Aurelius dne 18. November 2016 22:16:19
Bethesda nabízí během tohoto týdne zkušební hru zdarma! Pokud vás zajímá více informací, ohledně tohoto MMORPG, které rozděluje fanoušky na obdivovatele a kritiky, čtěte následující řádky!
Novinka

Hrajte ZDARMA až do konce týdne! (16.11. - 20.11. 2016)

Je tomu už pár let, co existuje "The Elder Scrolls: Online", které cílí především na hráče se zalíbením v MMO hrách. Mnozí zarytí fanoušci světa "The Elder Scrolls" nad tímto dílem jen nechápavě kroutí hlavou, obloukem se mu vyhýbají a netrpělivě očekávají nástupce singleplayerového Skyrimu, který je zatím v nedohlednu.

Naskytla se však příležitost pro každého z vás, kdo alespoň na trošku uvažoval, že by si MMO ze světa "The Elder Scrolls" zahrál, až dokonce týdne totiž lze hru bezplatně vyzkoušet a nebo zakoupit na Steamu za zlevněnou cenu, konkrétně za 9,90€, což je něco málo kolem 267Kč. Pokud se hru rozhodnete vyzkoušet, získáte bonus v podobě 500Crownů, což je jedna z měn ve hře, kterou však lze získat především za reálné peníze. Důležité je zmínit, že v případě vyzkoušení hry a následné koupě, vám zůstanou veškeré dosažené úspěchy uloženy a vy budete moci pokračovat dál.Hráči na počítačích si mohou TES:O bezplatně vyzkoušet na službě Steam, hráči na PlayStationu naleznou hru v sekci PlayStation Store a všichni si musejí připravit poměrně dost velké místo na disku, konkrétně 73GB. Což může být v některých případech trošku problém... Hráči na Xboxu si musejí ještě nějaký čas počkat.

Pokud se hru rozhodnete přeci jen alespoň vyzkoušet a dáte jí šanci, následujte tento odkaz, který vás přesměruje dle vašeho výběru platformy, na které budete chtít hru hrát. MMO neobsahuje český dabing, ani český překlad v podobě titulek, budete se proto muset obejít ve znalostí angličtiny, po případně jiného podporovaného jazyku. Pro ty z vás, které "The Elder Scrolls: Online" uchvátí natolik, že by uvažovali o koupi, by stálo za to zmínit, že existuje i Gold edice, která obsahuje krom základní hry i všechny čtyři DLC (Imperial City, Orsinium, Thieves Guild - Cech Zlodějů a Dark Brotherhood - Temné Bratrstvo), a jako bonus koně s názvem Palomino Horse. Gold edice je na Steamu nabízena za částku 24,99€, což jev přepočtu na naši měnu něco málo kolem 675Kč.


O své zážitky, problémy či názory se s námi můžete následně podělit v naší sekci pro "The Elder Scrolls: Online" nebo v komentářích pod novinkou, rovněž nám můžete dát vědět, zda-li máte zájem i o nějaké důležitější novinky ze světa The Elder Scrolls: Online.

Zdroje:
- Bethesda.net
- Steam
- The Elder Scroll: Online