Enderal – The Shards of Order je tu!
Přidal/a Aurelius dne 17. August 2016 17:47:53
Prošli jste Skyrim křížem krážem a už nevíte, co dál dělat? Tak svého Drakorozeného pošlete do krčmy, nebo ho usaďte k rodinnému krbu a vydejte se na nové dobrodružství, plné nečekaných zvratů a tajuplna nového světa! Enderal otevírá své brány...

Novinka


Trailer spustíte kliknutím na obrázek.


Je tomu již několik let, co jsme Vás poprvé informovali o vzniku ambiciózní modifikace zvané "Enderal – The Shards of Order". Mnozí z nás možná nevěřili, že se skutečně dočkáme dne, kdy bude úspěšně dokončena a my si ji budeme moci na vlastní oči prohlédnout, zahrát a poznat příběh úplně jiného světa, nové postavy a splnit mnoho nových a unikátních úkolů.


Nedávno se tento den stal skutečností a masivní modifikace, která má být pokračování několikrát oceněného předchůdce zvaného Nehrim (modifikace pro The Elder Scrolls IV: Oblivion), byla dokončena a zpřístupněna veřejnosti. Každý vlastník počítačové verze The Elder Scrolls V: Skyrim si ji tak může bezplatně stáhnout na oficiálních stránkách tvůrců, a nebo na populární databázi modifikací zvané nexusmods.com. K dispozici je verze s anglickým dabingem a německým dabingem, české titulky bohužel zatím k dispozici nejsou a těžko říci, zda-li někdy budou. Mnoho velkých modifikací se překladu nakonec dočkalo, je tedy dost možné, že ani Enderal nebude výjimkou.


Minimální systémové požadavky:


Enderal nás nezavede do světa The Elder Scrolls, ale do úplně jiného světa stvořeného vývojáři modifikace. Vyzkoušíte tuto masivní modifikaci? Nebo raději zůstanete věrni Skyrimu a i nadále budete prozkoumávat jeho tajemná zákoutí? Ať už bude vaše odpověď jakákoliv, můžete volně diskutovat pod novinkou, nebo se přesunout do tématu vytvořeného speciálně pro Enderal.

Zdroje:
- SureAI.net
- nexusmods.com