The Elder Scroll: Legends - Otevřená beta
Přidal/a Aurelius dne 07. August 2016 00:42:49
Už jsme se procházeli pláněmi Zapomněním, Skyrimem a i po některých částech Tamrielu v TES:O. Nyní nás Todd Howard a jeho parta láká na zbrusu nový zážitek. Nyní se přesuneme z RPG a MMORPG... ke kartám.
Novinka
Dne 5.8. byla oficiálně spuštěna otevřená beta pro připravovanou strategickou karetní hru ze světa The Elder Scroll s názvem The Elder Scroll: Legends, která byla poprvé oficiálně oznámena již před rokem na E3 2015. Pokud máte zájem, můžete se zapojit i vy!
The Elder Scroll: Legends je plánováno jako free-to-play titul. Tudíž nebudete muset nic platit, abyste hru mohli vyzkoušet a aktivně hrát, jediné co budete potřebovat ke hraní je účet na webu Bethesda.net a pochopitelně nějaký stroj na kterém tuto hru rozjedete.

Systémové požadavky:

Vydání The Elder Scroll: Legend je naplánováno na následující platformy: PC, Mac, iOS a Android. Otevřená beta v současné době probíhá pouze na platformě PC.

O The Elder Scroll: Legends můžete diskutovat pod novinkou. Využijete otevřené bety a vyzkoušíte tuto karetní hru, nebo jí zcela vynecháte a počkáte si na jiný herní titul ze světa The Elder Scroll?

Zdroje:
- uesp.net
- bethesda.net