Šťastné a veselé!
Přidal/a nagasadowcz dne 24. December 2014 13:49:28
Vánočky jsou tady, cukroví je tady, kapříka si vychutnej!

Rok se s rokem sešel a opět jsou tu prastaré svátky světla, dnes nám známé jako Vánoce - svátky míru a klidu, svátky lásky a času s blízkými. Celý moderátorský tým Vám všem přeje krásné prožití tohoto magického období. A někteří z nás na vás dokonce myslí tak intenzivně, že se s vámi musí podělit o osobní přání...

Novinka
Dobrý štědrý den vinšujeme!

Rok se s rokem sešel a opět jsou tu prastaré svátky světla, dnes nám známé jako Vánoce - svátky míru a klidu, svátky lásky a času s blízkými. Celý moderátorský tým Vám všem přeje krásné prožití tohoto magického období. A někteří z nás na vás dokonce myslí tak intenzivně, že se s vámi musí podělit o osobní přání...DIEGO
Rád bych všem popřál hezké prožití vánočních svátků, abyste si užili tyto dny volna se svými nejbližšími a přáteli v klidu a pohodě, bez stresu, který nás v těchto dnech obklopuje.
Hezké Vánoce všem!

Ještě bych rád všem popřál k oslavení Nového roku, ať se vám v nadcházejícím roce všechno daří a snad se tu příští rok opět sejdeme v tak hojném počtu jako doposud.
Šťastný Nový rok!

MIKE
No bezva, máme tu po roce Vánoce, koled v supermarketech je víc jak sněhu a mrazu venku, takže Tichá noc bude možná potřebovat menší aktualizaci, ale okej, to nechme stranou. Důležité je, že kolem nás teď panuje... teda měla by panovat taková svátečnější atmosféra (já si ji alespoň představuju), lidi se mají rádi a tak (na blízkym východě, apod. to moc v potaz neberou, páč to jejich náboženství to asi nějak nepobírá), a vesele je (nebo bude/bylo - nehodící se škrtněte, podle toho, kdy to čtete) konzumován kapr a zásobována pohotovost v nemocnicích těmi šikovnými jedlíky. No a na to jsme se přece všichni celý rok těšili, nebo ne? Jasně, a taky na dárečky! Tak hurá do toho a za rok nanovo! A taky šťastný nový rok a ať se tomuhle webu a vám daří! :)

NAGA
Šťastné a veselé a do nového roku... Nerad bych tu plýtval dechem (resp. úhozy do kláves) na přání, která se nemohou splnit. Nebudu vám tedy přát vše nejlepší - to člověk nemá nikdy. Raději Vám popřeju, abyste měli v životě vždy dost dobrého k překonání všeho zlého. Krásné svátky, ať už slavíte kterékoli a jakkoli!

LIGOS
Veselé Vánoce a šťastný nový rok všem - KRLEŠ!

NEREVAR
Tak a je to tu zase. Další(pro někoho) prázdniny plný pohody, klidu, dárků, kaprů a řízků. No neutíká nám ten čas nějak rychle? Proto tvrdim, že čas, pokud ho máte, byste si měli užít. A stejně tak tyhlety vánoční svátky. Takže za sebe, jakožto malého mladého božího a nadevše skromného moderátora, vám přeju všem do jednoho(fakt všem, protože vás mám děcka rád) to nejkrásnější a nejpohodovější prožití vánočních svátků, ať každej najde pod stromkem to, co tam najít chce(v rozumných mezích, auto ani barák se tam nevejdou), a rozumný vykročení do novýho roku. Tim myslim vykročení ve stavu do dvou a půl promile alkoholu. Užijte si všécko všecičko. :)

Whirt je tu z nás nejstarší, a tak se možná divíte, proč nebylo jeho přání první. Důvod je jednoduchý - to nejlepší na konec! Kolega Whirtos si pro vás totiž připravil úplně nejvíc nejspeciálnější tentononc, čiliže obrázek!

WHIRT
Za svůj dlouholetý pobyt na planetě Zemi jsem vypozoroval zajímavý fakt a to, že v tuhle roční dobu často zaslechnete pozemšťany používat frázi "veselé vánoce, pěkného silvestra a šťastný nový rok", ale já mám pocit, že tyhle pozemské bytosti zapomněli na její pravý význam, plýtvají jí a díky tomu ztratila svůj význam, proto bych vám raději poblahopřál ve svém rodném jazyce: "Há hi, hů ha un erg chrmpfh!" Pokud dovolíte, pokusím se o co nejpřesnější překlad aniž by onen výrok ztratil svoji poezii: "Nízké výšky, mělké hloubky a žádné hlavochrpny!"


(pro zvětšení kliknout)