Ohlášení výsledků vědomostní soutěže
Přidal/a nagasadowcz dne 16. August 2014 00:27:15
Soutěžili jste, nebo vás jen zajímá, komu domů přijde pěkná cena? Nahlédněte do novinky!
Novinka


Dobrý den, drahé fórum 4FANské!

Jak jste jistě zaznamenali, od 18. 7. do 8. 8. zde na 4FANu probíhala vědomostní soutěž, která prověřila znalost TES lore u několika soutěžících, kteří se jí směle zúčastnili. Celkem jich bylo patnáct, ale cena byla jen jedna, a tak byl jediný i vítěz... nebo snad vítězka?

CELÝ MODERÁTORSKÝ TÝM GRATULUJE VÝHERKYNI VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE, KTEROU SE STALA NAŠE MILÁ MOPIDU!

A co že to vlastně vyhrála? Jedná se o hru The Elder Scrolls: Online, kterou do soutěže věnoval internetový obchod pro všechny hráče - XZONE. Tímto bychom tedy rádi poděkovali tomuto věrnému sponzorovi, který nás nepodpořil poprvé a jistě ani naposledy! Zároveň s tím je na místě poděkovat i ADMINOVI, který s naším sponzorem jako vždy jednal, a celou soutěž tak fakticky umožnil.

Velký dík pak také patří NEREVAROVI, který využil svých excelentních znalostí naší milované herní série a pro soutěž vymyslel všechny otázky. Následně také vyhodnocoval odpovědi, a svým způsobem se tedy dá říct, že tato soutěž byla především jeho zásluhou. Děkujeme!

Vy, kteří jste nevyhráli, nezoufejte. Tohle určitě nebyla poslední soutěž, která tu proběhla. Vlastně si dovolím vám prozradit, že nejpozději na podzim se můžete těšit na další. Vědomostní ale nebude...

Takže suma sumárum: Gratulace MOPI a velký dík ADMINOVI, XZONE a NEROVI a samozřejmě také všem účastníkům soutěže!

Úplné výsledky soutěže jsou uveřejněny v odpovídajícím tématu na fóru.