Výroční vědomostní soutěž 2014
Přidal/a EldeR dne 03. July 2014 11:48:20
Rok se s rokem sešel a opět tu pro vás máme výroční vědomostní soutěž. Tento rok je pro fanoušky The Elder Scrolls opravdu významným, neboť je to už neuvěřitelných 20 let od chvíle, kdy světlo světa spatřila první hra této série The Elder Scrolls: Arena (1994) a 3 roky od vydání prozatím poslední hry The Elder Scrolls V: Skyrim (2011), které jsou věnovány tyto stránky. Doufáme, že si spolu s námi zavzpomínáte na uplynulých 20 let ve světě Tamrielu, prověříte přitom své znalosti a soutěž se vám bude líbit...
Novinka
Rok se s rokem sešel a opět tu pro vás máme výroční vědomostní soutěž. Tento rok je pro fanoušky The Elder Scrolls opravdu významným, neboť je to už neuvěřitelných 20 let od chvíle, kdy světlo světa spatřila první hra této série The Elder Scrolls: Arena (1994) a 3 roky od vydání prozatím poslední hry The Elder Scrolls V: Skyrim (2011), které jsou věnovány tyto stránky. Doufáme, že si spolu s námi zavzpomínáte na uplynulých 20 let ve světě Tamrielu, prověříte přitom své znalosti a soutěž se vám bude líbit...I. Soutěž

1. Vědomostní soutěž je pořádána v termínu 18. 7. - 8. 8. 2014, hodnocení probíhá během následujícího týdne.
2. Organizátorem soutěže je vedení fóra při webu www.skyrim.4fan.cz ve spolupráci s herním obchodem Xzone.

II. Soutěžící

1. Zúčastnit soutěže se může každý registrovaný člen, který své dílo odeslal v souladu s těmito pravidly a v řádném termínu.
2. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou. Založení dalšího účtu odporuje nejen pravidlům soutěže, ale i pravidlům fóra.


III. Výhra

1. Výhra v soutěži je jen jedna a získá ji ten, kdo obsadí první místo.
2. Pokud bude mít více soutěžících stejný bodový výsledek, bude každému z nich položena další doplňující otázka za předem určený počet bodů a toto se bude opakovat do doby, dokud se jeden z nich nestane absolutním vítězem.
3. Výherce získá hru The Elder Scrolls: Online, kterou do této soutěže věnoval herní obchod Xzone.


IV. Závěrečná ustanovení

1. Jakékoliv porušení těchto pravidel znamená okamžitou diskvalifikaci.
2. Pokud by neoprávněně vznikl nárok na výhru osobě, která porušila pravidla, takový nárok zaniká s okamžitou platností.
3. Vstupem do soutěže každý soutěžící potvrzuje souhlas s těmito pravidly. V případě, že nesouhlasí s každým jedním bodem, nesmí se soutěže zúčastnit.
4. Organizátor soutěže si vyhrazuje veškerá práva na případné změny těchto pravidel.

Pro další informace a dotazy se můžete obrátit zde:
Link

Soutěžní otázky: Link