Veselé vánoce, chanuku, saturnálie, slunovrat nebo cokoli slavíte!
Přidal/a nagasadowcz dne 24. December 2013 01:01:28
Vážení kolegové, onen čas roku už je zase tu. Odbyla půlnoc a je na čase všem našim příznivcům popřát krásné prožití zimních svátků a bohatou nadílku pod stromečkem!
Novinka
Zdravíčko, drazí spolufórané!

Rok se s rokem sešel a opět jsou tu Vánoce! Ani letos se však nezdá, že budou zasněžené. Ale nám to přeci vadit nemusí - chceme-li sníh, stačí si zapnout Skyrim!

Nikdo nepochybuje, že jste si k Vánocům jistě přáli spoustu skvělých her, knih, filmů, oblečení a já nevím, čeho všeho ještě. Nám tak nezbývá než Vám všem popřát, abyste (alespoň většinu) z toho dostali!A protože jsme vaši hodní modi a myslíme na Vás, nachystali si někteří z nás pár slov, kterými bychom vám rádi trochu osobněji popřáli krásné svátky! :)

NAGA
Všem fóranům, ať slaví vánoce nebo cokoli jiného, přeji krásné prožití těchto zimních oslav navracejícího se slunce a světla. Doufám, že, krom spousty vysněných dárků, se Vám dostane především milé a hřejivé společnosti Vašich nejbližších příbuzných a přátel a že si svátky užijete v klidu a pohodě. Doufám, že se nikdo nezadusíte na kapří kosti, že nikomu neshoří stromeček a že se třeba někomu i splní malý vánoční zázrak, pokud si to bude opravdu přát. A pro rockovější část zdejšího osazenstva připojuji jednu krásnou koledu...

WHIRT
Každý rok nadejde ten čas, kdy si lidé do domu narvou hořící hazard jménem stromeček, naskládají pod něj krabice různé velikosti, povečeří extrémně nebezpečnou rybu, shromáždí se kolem onoho již zmíněného hazardu a snaží se, většinou neúspěšně, vydávat libozvučné zvuky. Musím přiznat, že za svůj dlouholetý pobyt na planetě zemi jsem si tuhle lidskou tradici oblíbil a s radostí vám všem mohu popřát veselé vánice, pěkného shnilvestra, a šťastný nový hrob!

LIGOS

Jelikož si na slavnostní řečnění příliš nezakládám a jelikož je mnoho z vás stejně vším tím vánočním humbukem otráveno a do třetice - nikdo není zvědav na nějaké mé výlevy, nebudu to protahovat:
Kyrie eleison a mnoho zdarů (a darů)!

MIKE
Vánoce jsou opět zde. Každý si pod nimi vybaví něco jiného (viz slunovratoví aktivisté na našem fóru), avšak jádro zůstává stejné. Takový oddech od všedního života, společné chvíle s rodinou, přáteli… Vážení přátelé, všem vám přeji krásné prožití právě těchto svátků, ať již oslavujete slunovrat, konzum a nebo třeba křesťanské Vánoce.

DIEGO
Všem přeji hezké vánoce, krásné prožití vánočních svátků v klidu a pohodě. Rád bych také všem popřál šťastného silvestra, aby ho prostě oslavily tak, jak zákon káže.
Doufám, že se zde sejdeme i příští rok alespoň v takovém počtu, jako doposud.

NEREVAR
Vánoce jsou svátkem klidu, míru, pohody a překrásných sleviček na Steamu. Přeji vám tedy tímto krásne prožití vánočních svátků a Nového roku, ať je stejně vydařený a nabitý herními peckami, jako tento.VESELÉ VÁNOCE

přeje moderátorský tým webu SKYRIM.4FAN