OZNÁMENÍ VÍTĚZŮ POVÍDKOVÉ SOUTĚŽE 2013
Přidal/a Mike dne 23. August 2013 01:31:01
Shromážděte se, drazí spolufórané, při tomto slavnostním momentu a zjistěte, zda jste to nebyli právě vy, kdo získal 2 DLC, ocenění na fóru a drobné upomínkové předměty z dílny naší talentované výtvarnice Tasemnice!
Novinka
Před nedávnem byla oznámena zdejší povídková soutěž. Díla byla napsána, zaslána a zhodnocena. Nyní jsme na konci a je tedy načase podívat se, jak to všechno dopadlo. Nejdřív ale krátké shrnutí, ohlédnutí.

Co jste mohli vyhrát?
1. místo: 2 DLC pro PC verzi hry TES V: Skyrim (Dawnguard, Dragonborn), ocenění a drobné upomínkové předměty + jeden speciálně jen pro Tebe - inspirovaný Tvou vlastní povídkou
2. a 3. místo: ocenění a drobné upomínkové předměty

Vítězné povídky budou uveřejněny následující den.*

Co jste měli za úkol?
Napsat povídku v rozsahu 1-3 stran.
Zvolit jste si mohli ze tří témat, z nichž ke každému bylo přiřazeno pět slov, která se v přesném tvaru podle zadání musela objevit ve vaší povídce v libovolném pořadí.
Zadání A: "Dračí útok" (stráže, vichr, křikl, jarlův, kosti)
Zadání B: "Příhoda s duchem" (tma, šramocení, povídal, ektoplasmou, kněz)
Zadání C: "Návštěva mohyly" (pasti, svit, neoživí/neživí, závan, hrom)

Kdo a jak hodnotil?
Hodnotila pětičlenná porota složená ze čtyř moderátorů (Diego, Ligos /Nerevar/, Mike a Naga - Nerevar zastoupil v průběhu soutěže Ligose, který musel náhle opustit místo člena komise z os. důvodů) a jednoho známého člena (EldeR). Vaši povídku jsme mohli ohodnotit 1-5 body, kdy 1 bod byl nejhorší a pět nejlepší. Jen tak pro zajímavost, padly body v celém rozmezí výše zmíněné škály.

A teď už dost repetitivního tlachání, pojďme k tomu nejdůležitějšímu!

Vítězové:

1. Sharie (Zadání A; povídka "Dračí útok"**) - 20 bodů

2. Djorten Daul (Zadání C**) - 19 bodů

3. Mopidu (Zadání B; povídka "Kjar a Ingvaar"**) - 18 bodů

Drazí vítězové, gratulujeme! Své výhry si zasloužíte. Budou vám na vámi poskytnutou adresu doručeny do 30 dnů.
(Výše uvedeným byla zaslaná soukromá zpráva na fóru, která obsahuje potřebné informace, prosím, věnujte této zprávě pozornost.)

Zároveň chceme poděkovat všem, kteří se zúčastnili, třebaže nevyhráli. Díky Vám jsme měli co číst a bylo to napínavé! Děkujeme také hernímu obchodu Xzone, který nám poskytnul hlavní výhry pro první místo.

Ještě jednou bych v závěru rád připomněl uživatele Blatmana, který s celým nápadem letos přišel. Také chci poděkovat Tasemnici, naší talentované výtvarnici, která pro vítěze připravuje ony drobné upomínkové předměty. A nakonec ještě díky mým kolegům z poroty - EldeRovi, Diegovi, Ligosovi, Nerevarovi a Mikeovi!

No a já doufám, že má slova na rozloučenou se skutečně vyplní a bude to minimálně stejně skvělé, jako letos. Takže tedy...

...na shledanou za rok u další povídkové soutěže!

Naga


*Pakliže si povídku nepřejete zveřejnit, napište nám. Nekontaktujete-li nás v tomto ohledu, či nás kontaktujete pozdě, nebude na vás brán zřetel.
**název povídky nebyl povinný, a je tedy uveden pouze u těch děl, u kterých jej autor vytvořil


---

V případě jakýchkoli připomínek kontaktuje jakéhokoli člena komise pomocí soukromé zprávy na fóru.