Skyrim? Let's play!
Přidal/a Mike dne 05. August 2013 22:52:06
Před několika dny se na našem fóru objevilo první video Let's play: TES V: Skyrim od Lorda, člena našeho fóra, které však nezůstalo samo. Již nyní má jeho projekt 8 videí a v přípravě jsou další.

Pojďte se s námi podívat na Skyrim z pohledu Českého Let's play a přečíst si rozhovor s autorem.

(Čtěte dále...)
Novinka
Člen naší komunity LordeS nám přibližně před týdnem předložil první díl série Let's play videí jeho výroby, která již nyní čítá 8 dílů a jejichž délka činí dohromady dlouhých 255 minut!

Projekt dále pokračuje a podle našeho názoru se jedná o velké plus jak pro nováčky, kteří by třeba chtěli nahlédnout, jak hraje ostřílený RPG hráč, či pro ostatní hráče, které by mohlo zajímat, jak řeší různé herní situace někdo jiný, než oni sami.

Veškeré díly jsou přístupné zde, na našem fóru, kde je můžete hodnotit a komentovat.

"Snažím se hrát ,,fair play" ,
vysvětlovat různé způsoby hraní,
questy apod."


Nyní vám přinášíme rozhovor s autorem videí, Lordem.

1) Ahoj Lorde, v naší komunitě jsi již docela dlouho, nicméně, tvé jméno bylo do dnešních dní docela neznámé, mohl bys nám o sobě něco málo prozradit?

Ahoj, je mi 22let a mám vystudovaný maturitní obor z elektrotechniky.
Aktuálně bydlím v jižních Čechách. Rád si přečtu dobrou knihu nebo posedím pár hodin u zajímavé hry. Skyrim je více, než zajímavý :D .

2) Točíš Let's Play videa z TES V: Skyrim, co tě k tomu vedlo, začít s výrobou těchto videí?

Na Let's Play videa z TES V: Skyrim jsem koukal od jednoho nejmenovaného autora, a protože nevěděl o této hře zhola nic, následně začal využívat bugů a chyb hry ke zlepšení postavy, rozhodl jsem se ukázat, že tuto hru si člověk může vychutnat i bez podvádění apod. A také proto, že jsem si chtěl dokázat, že zvládnu natočit alespoň jedno video. :D

3) Točíš pouze ze Skyrimu, nebo i z jiných her?

Aktuálně točím pouze TES V: Skyrim, protože mne tato hra opravdu chytla za srdce.
A to ze dvou důvodů. Za prvé, miluji styl RPG nebo hry, kde máte volnost svých rozhodnutí nebo se můžete k cíli dostat více cestami.
A za druhé, tuto hru jsem dostal od své snoubenky k narozeninám. :)
Rozhodně se nebráním točit i jiné hry. Pokud byste měli zájem o videa z jiných her, určitě se ozvěte. :)

4) Na co se při točení svých gameplay videí nejvíce zaměřuješ, a proč?

Snažím se hrát ,,fair play" , vysvětlovat různé způsoby hraní, questy apod. Ovšem určitě jsem občas plácal kraviny nebo jsem se přežbleptl. Ať už úmyslně nebo ne, to k tomu patří. :D

5) Předpokládám, že Let's play videa vnímáš jako pomůcku pro nové, začínající hráče, nicméně, mohou být nějakým způsobem prospěšná tato videa i zkušeným hráčům, kteří "znají hru zpaměti"?

Tuto otázku si pokládám pokaždé, když se rozhoduji, zda točit nový díl, nebo dělat něco jiného. Dnes už to snad zná každý. Ale na druhou stranu, můj bratr našel téměř v každém díle něco, co sám neznal. Začínajícím hráčům tyto videa mohou pomoci, zkušené hráče pobavit, naladit na časy, kdy sami hráli TES V: Skyrim, zavzpomínat jak se párali s nějakým úkolem. :) Vzpomínky jsou to jediné, co nám nikdo nevezme, tak proč si to alespoň nepřipomenout videem.

"Vzpomínky jsou to jediné,
co nám nikdo nevezme,
tak proč si to alespoň
nepřipomenout videem."


6) Publikuješ svá videa i na sociálních sítích, což je fenoménem dneška, nebo pouze zde, na skyrim.4fan.cz?

Svá videa publikuji pouze zde u vás skyrim.4fan.cz, a na FB profilu.

7) Plánuješ pravidelně přidávat další videa, resp. kolik videí máš celkem v plánu ještě natočit?

Videa budu natáčet dokud bude někdo, kdo se na to rád podívá. Ale dnes lidé sledují spíše nové hry. Proto si občas říkám, zda pokračovat nebo ne. Rozhodně nechci a nebudu říkat větu: ,, Pokud chcece další video, dejte alespoň 500 palců."
Tohle ode mne neuslyšíte. Jsem rád za každého nového i stávajícího fanouška.
Samozřejmě nejvíce potěší a motivuje pěknej komentář, připomínka i jen palec. :D

8) Pokud by tě lidé, sledující tvá videa chtěli kontaktovat, jakým způsobem tak mohou učinit?

Můžete mne kontaktovat na FB profilu, nebo na YouTube profilu, a rozhodně i tady na skyrim.4fan.cz pomocí PM (soukromé zprávy), nebo příspěvkem v diskuzi.

9) Děkuji za rozhovor a těšíme se na další tvá videa, ahoj!

Také děkuji za rozhovor a hlavně za možnost, zveřejnit zde svou tvorbu. :-)
Znovu děkuji a přeji mnoho nadšených fanoušků.
LordeS

Ukázka videa:


Co říkáte na Lordova videa vy? Zaujala vás? Určitě je spolu s námi sledujte a případně hodnoťte a komentuje. Jak sami jistě víte, pěkný komentář je při takovéto tvorbě tou nejlepší motivací. :)