Apríl: Elder Scrolls půjde do kin
Přidal/a Whirt dne 02. April 2013 00:11:18
Včerejší Twitterová zpráva způsobila v okruhu fanoušků série Elder Scrolls velké pozdvižení, jelikož obsahovala neuvěřitelnou informaci, o které pravděpodobně přemýšleli již všichni, kdo se zapletli do této série. Pro více informací o dechberoucím oznámení rozklikněte novinku.
Novinka
Včerejší Twitterová zpráva způsobila v okruhu fanoušků série Elder Scrolls velké pozdvižení, jelikož obsahovala neuvěřitelnou informaci, o které pravděpodobně přemýšleli již všichni, kdo se zapletli do této série.Jedná se o zprávu oznamující zpracování děje čtyř dílů Elder Scrolls odehrávajících se v Tamrielu třetí éry do filmové podoby. Děj by měl zahrnout jak příběh všech čtyř hrdinů, tak i život Uriela VII a něco málo navíc z oblíbených hráčských featur jako vlkodlačí nákaza či cechy.
Předpokládaná vydání jsou postupně od roku 2014 do 2017 s tím, že každý díl bude mít podtitul. Zatím se předpokládají podtituly Betrayal (Zrada), Mourning of King (Kvílení krále), Heart of a wasteland (Srdce z pustiny) a Closing Days (Poslední dny). Režie se již ujmul Sam Raimi (Lesní duch, Spider-man) a roli Uriela VII již prý drží Patrick Stewart (který se již jako Uriel představil v Oblivionu), více informací zatím Bethesda neposkytla, ale slibuje, že nedočkavé fanoušky bude kojit následující měsíce čekání. Jaké rasy by měli zastávat hrdiny jednotlivých dílů prý bude rozhodovat anketa, která je již dostupná zde.

Jaké herce by jste chtěli vidět vy a jaké rasy se nemůžete ve filmu dočkat?