Výroční soutěž o Dawnguard - Vyhlášení
Přidal/a Whirt dne 16. December 2012 21:01:46
Včera o půlnoci skončilo druhé kolo soutěže o DLC Dawnguard a tím pádem i celá soutěž. Výtvory poslalo třináct soutěžících z celkových šestnácti a jen pět mělo šanci Dawnguard získat. Tak se pojďme podívat na to, kdo jsou ti šťastní výherci.

Děkuji mému kolegovi Svatému Sudímu jménem Nagasadowcz, který si dal tu práci a napsal za mě tuto novinku, na kterou určitě mnozí z Vás čekají. Whirt
Novinka
Včera o půlnoci skončilo druhé kolo soutěže o DLC Dawnguard a tím pádem i celá soutěž. Výtvory poslalo třináct soutěžících z celkových šestnácti a jen pět mělo šanci Dawnguard získat. Tak se pojďme podívat na to, kdo jsou ti šťastní výherci.Drazí fórané,

jak jistě neuniklo Vaší bystré pozornosti, konala se zde soutěž o pět kusů rozšíření pro Skyrim - DLC Dawnguard. To se po dlouhém čekání konečně dostalo i na pulty českých obchodů. Jedná se přitom o plně přeloženou verzi.

V prvním kole soutěže jste odpovídali na otázky v testu zkompilovaném naším Milostivým pánem podsvětí Lordem Whirtosem, ve druhém se pak dostala ke slovu Vaše kreativita.

Vaše soutěžní výtvory hodnotila porota skládající se z následujících členů fóra: SkyrimAdmin, Whirt, Diego, Ligos a má maličkost (nebo velikost, jak chcete) Nagasadowcz.

Každý porotce mohl udělit jednomu výtvoru maximálně 10 bodů, dohromady jste tak mohli ve druhém kole soutěže obdržet 50 bodů. V prvním kole to bylo 30 bodů.

Když bylo řečeno vše oficiálně podstatné, můžeme se konečně přesunout k tomu hlavnímu, po čem jistě prahne každý ze soutěžících. Zde je tedy VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ!

1. FreyaZ
2. Ysgramor
3. MortuusDominus
4. Zarath
5. BadWolfTěchto pět mladých umělců a znalců TES lore získává každý po jedné kopii DLC Dawnguard s českou lokalizací.


Gratulujeme!

Ceny do soutěže věnoval herní obchod Xzone. Děkujeme!


Výtvory zúčastněných můžete očekávat na našem webu příští týden. A zaručujeme vám, že všechna umělecká díla, vás zaujmou.

Autor: Svatý Naga Sudí