Pilíře země
Přidal/a Whirt dne 02. September 2012 12:47:56
Skyrim už je na světě téměř deset pěkných měsíců a to nejlepší od tvůrců módů na nás teprve čeká. Pokud někoho už nebaví neustále poslouchat Bethesdu, jak slibuje co udělá, co se chystá a při tom skutek utek, tak právě tyto módy jsou pro vás. Měli jsme tu Andoran, jenž měl být původně pro Oblivion a teď můžeme očekávat další totální konverzi – Pilíře Země.
Novinka
Skyrim už je na světě téměř deset pěkných měsíců a to nejlepší od tvůrců módů na nás teprve čeká. Pokud někoho už nebaví neustále poslouchat Bethesdu, jak slibuje co udělá, co se chystá a při tom skutek utek, tak právě tyto módy jsou pro vás. Měli jsme tu Andoran, jenž měl být původně pro Oblivion a teď můžeme očekávat další totální konverzi – Pilíře Země.Určitě mnozí z vás slyšeli o knize Ken Folletta, Pilíře Země, která dostala mnoho ocenění a stala se světoznámým bestsellerem. Následně se objevilo seriálové zpracování, desková hra a nyní si milovníci knihy řekli, že je na čase knihu i pořádně herně zpracovat.

Pilíře Země je historická freska, jejíž děj se točí kolem stavby gotické katedrály v Anglii 12. století. Děj se odehrává po smrti krále Jindřicha I., kdy se po desetiletí bojuje o královskou korunu. Je to doba občanské války, ničivého hladomoru a náboženských nesvárů.
Zajímavý námět na totální přetvoření Skyrimu, nemyslíte?

A co o projektu píší tvůrci?
• „Je to velice ambiciózní projekt. Vytvoření konverze celkového vzhledu Skyrimu, který nám zaručuje otevřený svět, jenž popsal ve své knize Ken Follett. Jenže stále sháníme pomoc a prostředky k uskutečnění projektu.“
• Čekejte zbrusu nový svět: prozkoumejte vrcholný středověk anglického Whiltshiru od roku 1123 po rok 1174 našeho letopočtu.
• Epický a pohlcující středověký soudtrack.
• Více než 25 dabérů, 100 questů, 7 měst k prozkoumání a 4 hrady k dobití či ochraně.
• Úžasné cutscény, návod a to všechno v Cryenginu 2
• Kompletní podpora angličtiny, francouzštiny a italštiny, je však možné přidat další jazyky


Co říkáte? Zahrajete si Pilíře Země, pokud vyjdou, nebo si radši počkáte na jinou úplnou konverzi, popřípadě jakou? Nebo vás módy vůbec nezajímají?
Přečtete si knihu, máte ji už přečtenou, či jste zhlédli seriál?

Zdroje:
databazeknih.cz
csfd.cz
SCORE 217
moddb.com