Skyrim na cestách
Přidal/a Whirt dne 13. April 2012 14:10:16
Už jsou to téměř dva měsíce, co v Evropě vyšel nejnovější handheld PSVita, jehož výkon ničí i ty nejlepší chytré telefony. Spekuluje se, zda by na něj mohla vyjít přenosná verze Skyrimu, optimisté tvrdí, že ano a pesimisté (jak jinak) že ne. Každopádně pokud je člověk vlastníkem PS3 a PSVita, už tak se může radovat. Proč? Čtěte dál.
Novinka
Už jsou to téměř dva měsíce, co v Evropě vyšel nejnovější handheld PSVita, jehož výkon ničí i ty nejlepší chytré telefony. Spekuluje se, zda by na něj mohla vyjít přenosná verze Skyrimu, optimisté tvrdí, že ano a pesimisté (jak jinak) že ne. Každopádně pokud je člověk vlastníkem PS3 a PSVita, už tak se může radovat. Proč? Čtěte dál.Stejně jako mnoho jiných tvůrců se Bethesda snaží svoje výtvory rozšířit mezi co nejvíce hráčů a jelikož už Oblivion měl vyjít na o dost slabší PSP, tak optimisté tvrdí, že PSVita, jenž zvládá téměř to co PS3, by mohla mít v nejbližší době vlastní port Skyrimu. Pesimisté se jim snaží tento výrok vyvrátit, ale na to odpoví jednoduše - když to neudělá Bethesda, určitě nějaký fanoušek Skyrimu Skyrim na PSVita dostane a dokonce portne i Oblivion.

Každopádně, pokud se tak nestane, tak mají majitelé PS3 výhodu, protože díky funkci Remote Play můžou v blízkosti své PS3 Skyrim a i jiné hry na PSVitě spustit.

Zbývá nám jen než doufat v to, že jedno z dubnových překvapení bude ohlášení PSVita verze hry - vždyť i samotný Todd Howard prohlásil, že se o PSVita velice zajímá a určitě o něm ve spojitosti s PSVita uslyšíme...

Zdroj 1
Zdroj 2
Zdroj 3