Skyrim online
Přidal/a MortuusDominus dne 16. January 2012 20:45:14
Nadaný moder Maxime Griot aka AwpSoLeet se rozhodl, že některým z nás, splní přání a vytvoří jedinečný mod, který kombinuje Tes V: Skyrim a MMO. Tento mod se nazývá Skyrim
Novinka
Nadaný moder Maxime Griot aka AwpSoLeet se rozhodl, že některým z nás, splní přání a vytvoří jedinečný mod, který kombinuje Tes V: Skyrim a MMO.

Tento mod se nazývá Skyrim Online a zatím je ve fázi beta verze. Autor nadále čeká na Creation Kit, ale i přesto dokázal udělat nemožné a to přenést provincii Skyrim do světa online. Nyní je teď s tímto modem možné potkávat se svými přáteli, chatovat s nimi a dokonce spolu bojovat v aréně.

Bohužel nic více zatím možné není, ale autor slibuje přidávat další funkce jako například: Coop, obchodování, PvP, animace, synchronizování monster, párty systém, private chat a zobrazení vybavení ostatních hráčů. Mod jako takový si za první den spustilo 20 000 lidí. Od této doby se stihl změnit ve všech směrech. Místo mystického koně se hráči zobrazují korektně, ( ale zatím mají pouze zákládní animaci a jsou nazí ) cestovat se nyní dá i za pomocí fast travel nebo můžete započít novou hru. Na výběr máte ze dvou serverů s dostačující rychlostí.

Instalace samotného modu je jednoduchá. Zapotřebí je pouze ScriptDragon.
Jakmile se na stránkách http://skyrim-online.com zaregistrujete, mod správně nainstalujete a Skyrim přes speciálního zástupce spustíte, klávesou F3 se okamžitě přenesete do krás světa Skyrim Online.

Odkaz na Mod:
http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=3592&navtag=file/images.php?id=3592&tab=3

Přímý odkaz na ScriptDragon
http://alexander.sannybuilder.com/Files/tes/ScriptDragon_1.3.10.0.zip


Video ( nezobrazuje aktuální verzi ):Screeny

autor novinky: evilive04