Skyrim hrou roku? Uvidíme dnes!
Přidal/a Zarath dne 10. December 2011 15:02:28
Mnoho hráčů nemá pochyb o tom, že Skyrim obdrží titul Game Of The Year (Hra roku) a přinese tím Bethesdě další ocenění do série TES. Musíme ale uznat, že v letošním roce vyšlo mnoho kvalitních titulů a bude to velmi napínavé.


Novinka
Od vydání dlouho očekávaného titulu od společnosti Bethesda uběhl bez jednoho dne přesně měsíc a mnoho hráčů si plně užívá možností, které jim Bethesda formou Skyrimu připravila a mohli si už dostatečně vytvořit obrázek a kvalitách této hry. Podle mnohých jde o nejlepší hru roku, podle jiných o průměrné RPG. Jak vypadá názor hráčů, si můžete ostatně prohlédnout i zde v anketě v levém panelu dole.Na stránkách VGA (Video Game Awards) už nějakou dobu probíhá hlasování o nejlepším titulu letošního roku a musíme uznat, že konkurence je opravdu vysoká. Vedle Skyrimu zde totiž proti sobě stojí Batman: Arkham City, The Legend of Zelda: Skyward Sword, Portal 2 a Uncharted 3: Drake's Deception.

Vyhlášení výsledků hlasování kdo dostane cenu GOTY se dozvíme už dnes! Vyhlášení výsledků můžete vidět živě na a dozvědět se výsledky z první ruky. Vyhlašování cen GOTY se bude vysílat ve 2:00 hodiny ráno našeho času. (čas případně upřesníme)

odkazy pro sledování:
http://www.stream2watch.me
http://www.justin.tv/
http://www.twitch.tv


Pokud máte vybraného favorita a chtěli byste jej podpořit můžete to udělat zde kliknutím na políčko MY PICK u svého vybraného titulu.