Skyrim dostane nový supertexturový kabát
Přidal/a Zarath dne 07. December 2011 18:42:22
Moderská skupina AaGeOn se na internetu pyšní videem, ukazující nový texture mod. Skupina se snaží rekonstruovat svět Skyrimu tvorbou kvalitního balíku textur. Balík si samy vyrábějí a nebudou používat žádné použité obrázky nebo recyklované materiály. Očekáváme, že tento mod být propuštěn v blízké budoucnosti.
Novinka
Jednou z výhod PC hráčů ve srovnání s konzolovými hráči je instalování Skyrim modů, které umožňují hrát hru ještě zajímavější. Pokud jste příznivcem modů, nebo vám nestačí základní grafika, bude zde pro vás již brzy tento mod.

Jak je uvedeno, tento mod má přinést vysoce kvalitní textury a pokrýt jimi většinu současných struktur Skyrim, ale podrobnější a ve vysokém rozlišení (až pro 4 až 8 krát větší). AaGeOn nebudou používat žádné obrázky nebo jiných recyklovaných materiálů, což znamená, že textury budou mít vyšší kvalitu, ale bude těžší jej navrhnout, což spotřebuje hodně času. Texture pack vyjde v různých velikostech od 1024x až po 4096+

Jak v tuto chvíli vypadá se můžete podívat na videu níže:Texture pack je zatím ve vývoji, ale doufáme, že vyjde brzy! Jak se líbí vám, zkusíte ho?