Cechy Skyrimu 5: Stormcloakové a Legie
Přidal/a Schmelda dne 28. October 2011 15:34:52
13 dní, z toho 10 pracovních a pak konečně naše poprava ve Skyrimu a naplnění našeho čekání. A mezitím co si brousíte meče, dofukujete koni pneumatiky a plánujete začátek vašeho velkolepého příběhu se můžete podívat na další dvě frakce ve Skyrimu.
Novinka
13 dní, z toho 10 pracovních a pak konečně naše poprava ve Skyrimu a naplnění našeho čekání. A mezitím, co si brousíte meče, dofukujete koni pneumatiky a plánujete začátek vašeho velkolepého příběhu, se můžete podívat na další dvě frakce ve Skyrimu.

Tyto dvě frakce stojí proti sobě a v příběhu si budete muset vybrat, ke které se připojit. O té první nevíme, jak už má Bethesda ve zvyku, skoro nic, ta druhá je nám známa z předchozích dílů.

Bouřné hávy (Stormcloaks)

Bouřné hávy jsou více či méně organizovanou skupinou rebelů vedenou Ulfricem Bouřným hávem. Ulfric, kterého bude dabovat česko-kanadský herec Vladimir Kulich, je seveřanský náčelník zodpovědný za smrt Skyrimského Krále a sám sebe prohlašující za nového krále. Bouřné hávy mají největší vliv ve Windhelmu a podle toho, co se dá odhadnout ze seznamu achievmentů, bude jejich cílem obsadit Solitude.


Legie


Stop! You violated the law, pay the court of fine, or serve your sentence!
Legie je nejvýrazenější vojenskou silou padlého Impéria, vedená byla samotným císařem, v každé oblasti byla zastoupena rytířem řádu draka, kterým jste se mohli stát v Morrowindu. Legie byla přítomná i v Oblivionu, ale nemohli jste se k ní přidat. Její členové střežili Imperial City a občas jste do nich narazili na cestách. Ve Skyrimu je povede generál Tullius, který má za úkol rebelii potlačit. Jejich sídlem bude hrad Solitude.


Jak budete hrát? Za síly pořádku Legie, drtit následovníky špinavého vraha, nebo za vojsko svobody vyhánět z domoviny utlačovatele?