Další informace od hráčů
Přidal/a Honzas4400 dne 29. September 2011 23:50:06
Jak se neúprosně přibližuje datum vydání, na povrch díky šťastlivcům, kteří měli možnost si pokračování série zahrát ještě před vydáním, vyplouvají nové, zajímavé informace. Tentokrát se dozvíme něco málo o kriminalitě a jednom z perků.
Novinka
-Jeden z hráčů také narazil na malý camp osoby - asi Imperiála - a něco si kuchtil, z ničeho nic vyběhl na kopec za ním a byl napaden redguardkou. Zde je vidět, že všechno ve Skyrimu žije.

-Vaření budete využívat opravdu často, přeměna masa na chutnější a zdravější potravu, rudy přeměnit na kov, ze kterého lze ukovat zbraňě nebo brnění, a další věci. Lze si (jak již víme) také upéct koně, pro některé lepší 'kousky' budete potřebovat ten správný perk.

-Perk Enchanting vám dovolí použít libovolné kouzlo na vaší zbraň, ale taky 'rozebrat' nějakou jinou očarovanou zbraň a zjistit jak 'funguje'.

-Všichni asi víme, že se zde bude měnit počasí, jeden z novinárů popsal, že se počasí bude měnit od jednoduchého vychru, přes malé sněžení až po monstrézní blizzard! (Blizzard = neskutečnej sněhovej vychr.)

-Pokud zavraždíte všechny svědky, dostanete zobrazení, že už jste 'mimo hru'. Jak ďábelské!

-Pří úspěšném kapsářství se může stát, že některé hodnoty ukradených věci se zlepší. (Účinnost zvýší, váha zmenší)

-Jeden fanoušek zabil jednoho zloděje a získal takovou rukavici, která přidávala 15 bodů na účinnost pokud máte "ruku" jako zbraň. Ale to není vše, fanoušek chtěl zabít další lidi, a.. jak popisuje > "Bouchl jsem ho, nazvedl nad hlavu, nemohl nic dělat, a pak jsem ho nechutně 'rozprsk' o zem."

Osobně jsem za nové informace jen a jen rád, čekejme ale, že posledních pár týdnu před vydáním tady bude sucho jako na Rub Al-Chálí