Falmeři ve Skyrimu
Přidal/a MortuusDominus dne 02. September 2011 17:50:11
Minulý týden se na internetu údajně objevila zpráva, o tom, že se Falmeři ve Skyrimu opravdu objeví... „As the fight moves on we face Falmer"

Novinka


Minulý týden se na internetu objevila zpráva, o tom, že se Falmeři ve Skyrimu opravdu objeví. Novináři z (Rock, Paper, Shotgun) ji takto okomentovali:

„As the fight moves on we face Falmer, “twisted, evil creatures that dwell in Skyrim’s deepest reaches” and which basically look like goblins wearing spider’s faces as helmets, we move more into melee. A blade in one hand, and in the other a torch to light this dark place.“

Tato věta je asi pod šestým obrázkem ve článku
A Realistic Hour With Skyrim


Zdá se, že se s touto velmi vzácnou a úžasnou rasou střetneme. Je-li tato zpráva je přesná, je to prostě další goblin, další typ nepřítele.

Doufejme, že to co zjistíme - nebude to, že všichni Falmeři zešíleli z těch let izolace a uvěznění hluboko v hlubinách ruin Skyrimu - ale že tam budou alespoň někteří se kterými bude možnost konverzovat . A opět, doufejme, že tam bude zahrnutá nějaká historie, knihy, artefakty a zříceniny, abychom mohli zjistit více o jejich kultuře. Upřímně je to i trošku zklamání, zde totiž konečně uvidíme rasu legendárních Falmerů, a vše, co s nimi můžeme dělat je - zabít je!