Elder Scrolls a Next Generation Portable
Přidal/a Whirt dne 07. May 2011 23:48:23
TENTO ČLÁNEK MŮŽE OBSAHOVAT DOHADY A NEOVĚŘENÉ INFORMACE

Možná jste se již někdy doslechli o pokusech Elder Scrolls dostat se na jiné elektronické hračičky, než jen PC, PS3 a XBOX. Během své slavné éry se třikrát pokusili dostat na mobilní telefony, jednou na N-Gage a ve stejném počtu též na PSP. Čtyři z nich uspěly a z nich pouze jeden slavil úspěch. PSP verze se bohužel na tyto nadějné přístroje nedostala. Pokud někdo chtěl mít Elder Scrolls po ruce, neměl jedinou naději, ale s příchodem nového PSP nazvaného jako NGP přichází naděje. Čtěte dál:
Novinka
TENTO ČLÁNEK MŮŽE OBSAHOVAT DOHADY A NEOVĚŘENÉ INFORMACE

Možná jste se již někdy doslechli o pokusech Elder Scrolls dostat se na jiné elektronické hračičky, než jen PC, PS3 a XBOX. Během své slavné éry se třikrát pokusili dostat na mobilní telefony, jednou na N-Gage a ve stejném počtu též na PSP. Čtyři z nich uspěly a z nich pouze jeden slavil úspěch. PSP verze se bohužel na tyto nadějné přístroje nedostala. Pokud někdo chtěl mít Elder Scrolls po ruce, neměl jedinou naději, ale s příchodem nového PSP nazvaného jako NGP přichází naděje.Před pár měsíci se oznámil vývoj nové generace přístrojů jedné velice známé herní konzole jménem PSP. Jedná se o velice výkonný přístroj, který dostane název NGP a bude se například chlubit dotykovým displayem, šestiosým pohybovým senzorovým systémem, nebo také procesorem ARM Cortex-A9 core. Jedna z hlavních věcí, která možná překvapí, je jeho výkonnost. Hrubý neoptimalizovaný port z PS3 na PSP2 prý běží při 20 snímcích za vteřinu a dalo by se říci, že NGP se bude tak trochu podobat PS3, ale v tom rozdílu, že si jej strčíte do kapsy.

Proč sem ale píšu něco, co téměř s Elder Scrolls nesouvisí? Protože nejspíše bude možné PS3 hry importovat na NGP a jelikož je snad všem známé, že Oblivion vyšel i na PS3, můžeme na internetu očekávat, po několika měsících od vydání NGP, tuto přenosnou verzi Elder Scroll IV.

Co dodat? Jen to, že se můžeme obávat nefunkčnosti Oblivionu na NGP, a nebo se radovat, že na něm zprovozníme i Skyrim, o čemž i já začínám pochybovat (a to jsem velký naivní optimista). Navíc tuto miniaturní přenosnou hračičku seženeme v peněžním obnosu kolem 7 tisíc korun. Doufejme a nezoufejme!

Zdroje:
Link
Link