Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Battlemage -jak na to?

Přidal sankuri dne 02.12.2011 23:51
#7

Trhanec napsal:
No absence enchantu na boost destrukce je docela fail no.... V praxi to pak vypadá tak, že na nižším levlu dáváte moby jak nic a na vyšším to působí, že jste čímdál tím slabší.. Kdežto fighter si udělá enchanty na zvýšení dmg + nastackuje dmg zbrane atd a má vystaráno, mág nemá nic.. Ten mod vyzkouším, třeba mě to zas za mága začně bavit.. Až bude creation kit, tak určitě přibude dost kouzel a bude komplet rebalanc co se magie týče.


Tjn neco jako Midas Magic pro Oblivion. I ve Skyrimu je spousta kouzel a efektu nepouzitych kdyz se na to mrknes pres konzoli. Osekani magie osobne povazuju za nejvetsi fail Skyrimu. Vyhodili zakladni kouzla jako odemykani zamku, nocni videni, chameleon, pirko, reflect, silence, .. a ostatni jeste osekali, jako napr nemuzes mit vyvolanou dyku (proc?) ale hlavne si nemuzes vytvaret kouzla vlastni coz me neskutecne stve a cekam na nejaky mod jak na smilovani (coz me privadi k dalsi nasranosti ohledne creation kitu, s jehoz vydanim Bethesda tak otali, protoze pry neni dodelany - jakto ze ne kdyz na nem pry cely ten Skyrim do frasa udelali?).
Nevim jestli Bethesda povazuje herni publikum za tak retardovane a neuceni schopne ze prave toto musela osekat na absolutni minimum..