Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: O filmech

Přidal Whirt dne 20.03.2011 02:15
#1

Ještě se to tu neobjevilo a připadalo mi to jako dobrý nápad na diskuzi. Čistě a jednoduše to bude probíhat jako u diskuze o hrách - někdo něco nahodí, a pak na to někdo reaguje, popř. nahodí jiné téma.

Osobně jsem tohle téma založil už kvůli několika novinkám týkajících se herní filmové scény, a to: Fallout (film ohlášený teprve nedávno), Mass Effect (film ohlášený asi před rokem), Dragon Age (film o kterém nevím kdy byl ohlášen, ale údajně má vyjít letos - což je divné vzhledem k tomu, že se o tom opravdu jen šeptá), tak to by byly věci které by nás možná mohli zajímat (i když, co se týče filmů podle her, tak je můj postoj absolutně pasivní:). Ale musím uznat, že Prince of Persia se povedl, i přes to, že je to spíše taková pohádka pro děti)...

A teď takové zajímavosti, jako například:
-The Sims (nekecám, mrkněte se: http://www.csfd.c...e/diskuze/, http://www.imdb.c...tt1482462/ - je to taky starší informace)
-Dead Space (neuvěřitelný, kolik her dokáží lidé zfilmovat)
-Warcraft (osobně z toho nejsem moc nadšenej, i když popis příběhu bych ohodnotil tak na 65% a to jsem ještě ovlivněnej)
-Bioshock (no comment :))
-Halo (na film je to celkem dobrej materiál)
-A mnoho dalších, které ani nebudu jmenovat...
Ale já tu mám ještě jednu zajímavost, určitě jste všichni viděli "trailer" na "Hledání min" (viz. http://www.videac...-jako-film), ale já jsem si tak prolítl csfd a našel tohle: http://www.csfd.c...lovec-min/ V anglickém znění Minesweeper to má stejný název, jako Hledání min v angličtině :D

Tak a ke konci, protože toto vlákno nemá sloužit jako diskuze pouze o filmech na hry, bych chtěl doporučit film Rango, který se mi se svou detailností grafiky, příběhu a vtípků velice zalíbil :)