Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 18.01.2021 20:07
#97

Tondulin:
,,Dobře." přikývla Mihara ,,Kdybys něco potřeboval, víš kde mě najdeš." vyprovodila tě ze skladu, zamkla za vámi a vydala se zpět na poradu studentskému koncilu, zatímco jsi vyrazil k tělocvičně.

Netrvalo dlouho, a dorazil jsi do chlapeckých šaten u tělocvičny. Uprostřed šatny se nacházela široká dřevěná lavice a po obvodu stáli plechové šatní skříňky. Také jsi zde zastihl Kaie, který už byl převlečený a právě zamykal skříňku.
,,Koukám, že jsi byl úspěšný a ani jsi nemusel moc dlouho čekat. Že bylo bylo tím, že jsi na Miharu udělal dojem?" uchechtl se Kai, když tě viděl vcházet ,,Každopádně Noboru dostal úžasnej nápad, jak zjistit, co v tobě je. Rozcvičíme se a pak si dáme pro zahřátí deset minut na trati na co nejvíc koleček. Když jsem tě neporazil v páce, můžeme to brát jako odvetu. A potom se pustíme do první lekce karate." přičemž z Kaie opět hýřilo sebevědomí.
,,A ještě něco." dodal Kai, když byl na odchodu ,,Jestli máš po kapsách nebo v batohu něco cennějšího, vem si to sebou. Máme tu pár školních delikventů, co jdou po všem, co se dá zpeněžit." a poté pokračoval do tělocvičny.
(volné šatní skříňky jsou otevřené a mají klíček v zámku)

Aurelius:
Váš autobus dorazil na zastávku, dveře se otevřeli a někteří z cestujících vystoupili ven.
,,A vytvářeli už jste nějaké figurky?" zeptala se zájmem Asami, když jste nastoupili do autobusu ,,Nebo jste vytvářeli něco jiného? Kanji říkal, že někteří z kluků od nás ze školy dávali dohromady i modely letadel, aut, lodí. Co všechno jsi vlastně vytvářel se svými kamarády ty? "Něco tvořili" je hodně široký pojem."
Našli jste si s Asami volná místa a autobus se pomalu rozjel.

Upravil/a Sarako dne 18.01.2021 20:09