Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 13.01.2021 19:50
#89

Tondulin:
Noboru a ostatní členové sportovního klubu se po tvých slovech jen pobaveně usmáli.
,,Myslím, že říďova kancelář je horší, ale přít se o tom s tebou nebudu." dodal s úsměvem Kai, když jsi odcházel.

Prošel jsi stejnou cestou přes školní dvůr, poté po schodišti do druhého podlaží a následně chodbou, až jsi stanul přede dveřmi nad nimiž byla tabulka s nápisem: "Studentský koncil". Zaklepal jsi a vyčkal jsi, co se bude dít.
O chvíli později ti otevřel brýlatý chlapec a zeptal se tě mezi dveřmi: ,,Teď máme mimořádnou poradu. Co máš tak důležitého na srdci, že to nemohlo počkat, až naše porada skončí?"
,,Počkej Hideshi! To je Chiba, ten nový student, co se ho rozhodl uvítat sám pan ředitel." vložila se do toho Mihara.
,,To je on? Mě spíš připadá, jako nějaký frajírek." podivil se Hideshi.
,,Nepřeháněj, je to on." ujistila ho Mihara a podívala se s milým úsměvem na tebe: ,,Tak, co bys potřeboval Chibo? Za Hideshiho se omlouvám. Nevěděl, že jsme neměli dost času na to, abych tě provedla po škole a všechno ti ukázala."

Aurelius:
,,Pár minut cesty navíc nás nezabije." souhlasila s úsměvem Asami ,,Alespoň uděláme té dívce radost. Kdyby se mě něco ztratilo, taky bych byla šťastná, kdyby mi to někdo našel a přinesl zpátky." počkala, až budeš připravený vyrazit a pak se zeptala: ,,Jak to vidíš s Chibou? Zatím se tady ještě neukázal." připravená počkat ještě pár minut v šatně, než se Chiba objeví.