Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 13.01.2021 11:51
#86

Tondulin:
,,Leda když si odchytíš někoho ze studentského koncilu. Ty mají klíče od skladů a většiny školních prostor. V tom co máš na sobě tě nechat cvičit nemůžu. Kalhoty ze školní uniformy ti prasknou v rozkroku při prvním prudším pohybu, knoflíky od košile a saka budeš hledat po celý tělocvičně a ta kravata bude ideální šibenicí, až se o ní někde při pádu zachytíš." odvětil na tvá slova ironicky Noboru.
,,Jenomže Ann svolala na dnešek mimořádnou poradu studentského koncilu." vložila se do toho Karen.
,,Žádnej strach, Mihara zobe Chibovi z ruky a jistě mu řekla to svoje: A kdybys něco potřeboval, přijď za mnou. Nebo něco v tom slova smyslu." usmál se Kai.
,,A nebudou na něj členové studentského koncilu nakrknutý, že jim přerušil jejich poradu?" optala se ho Karen.
,,Ann se snaží být všem nápomocná. Přinejhorším ho nechají čekat, až jejich mimořádná porada skončí. A tak jako tak se alespoň pozná se členy sdružení školních šprtů." zazubil se Kai.
,,Jestli to chceš zkusit, tak studentský koncil najdeš v druhým patře v pravém křídle." pronesl k tobě Noboru.
,,Stejný místo jako učebna historie, jen o patro níž." doplnil ho Kai.

Aurelius:
,,Nemám tušení." pokrčila rameny Asami ,,Ale podle toho prachu to vypadá, že tu skříňku nikdo několik měsíců neotevřel, takže bych si tipla, že spíš ne."
Opatrně jsi otevřel deník ve snaze zjistit jméno. Deník patřil dívce jménem Yumiko Shinogawa.
,,Podívej, má tam i adresu a není to asi moc daleko od naši školy." ukázala ti prstem Asami na malý odstavec pod jménem zažínající textem: Při nalezení prosím nepročítat a vrátit na adresu ...
Asami po chvíli přemýšlení dodala: ,,Myslíš, že tam bude ještě bydlet, že by jsme se tam cestou stavili, nebo ten deník radši odevzdáme někomu ze studentského koncilu, nebo některému z profesorů?"

Upravil/a Sarako dne 13.01.2021 11:52