Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 12.01.2021 12:57
#84

Tondulin:
,,Leda když si odchytíš někoho ze studentského koncilu. Ty mají klíče od skladů a většiny školních prostor. V tom co máš na sobě tě nechat cvičit nemůžu. Kalhoty ze školní uniformy ti prasknou v rozkroku při prvním prudším pohybu, knoflíky od košile a saka budeš hledat po celý tělocvičně a ta kravata bude ideální šibenicí, až se o ní někde při pádu zachytíš." odvětil na tvá slova ironicky Noboru.
,,Jenomže Ann svolala na dnešek mimořádnou poradu studentského koncilu." vložila se do toho Karen.
,,Žádnej strach, Mihara zobe Chibovi z ruky a jistě mu řekla to svoje: A kdybys něco potřeboval, přijď za mnou. Nebo něco v tom slova smyslu." usmál se Kai.
,,A nebudou na něj členové studentského koncilu nakrknutý, že jim přerušil jejich poradu?" optala se ho Karen.
,,Ann se snaží být všem nápomocná. Přinejhorším ho nechají čekat, až jejich mimořádná porada skončí. A tak jako tak se alespoň pozná se členy sdružení školních šprtů." zazubil se Kai.
,,Jestli to chceš zkusit, tak studentský koncil najdeš v druhým patře v pravém křídle." pronesl k tobě Noboru.
,,Stejný místo jako učebna historie, jen o patro níž." doplnil ho Kai.

Aurelius:
,,To netuším." odvětila Asami ,,Jsem ráda, že si pamatuju jména svých spolužáků ze třídy a profesorů, natož abych si pamatovala komu ze studentů patří která skříňka. Je s tou skříňkou něco v nepořádku?" a přišla se podívat za tebou.
Když však uviděla v jakém stavu je obsah skříňky, zůstala jen beze slova stát.

Přezul jsi se a poté, co se ti od Asami nedostalo odpovědi, jsi odlepil ze spodní části poličky deník ve snaze zjistit jméno předchozí majitelky. Na jeho růžovofialových deskách však nikde napsané nebylo.
,,Neměli by jsme ten deník vrátit původní majitelce?" ozvala se Asami, která se ti doteď snažila koukat přes rameno ,,Možná její jméno bude na první stránce, nebo na vnitřní straně desek."

Upravil/a Sarako dne 12.01.2021 12:58