Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Starec končí z hraním Skyrimu.

Přidal Aurelius dne 13.06.2018 16:20
#2

Nějak nechápu Tvoji nevraživost proti hrám a příběhům tady na fóru...

Pokud vím tak příběhy, povídky a jiné historky ze světa TES tu byly odjakživa, mají svoji vlastní sekci a dokonce se tu v minulosti i soutěžilo na nejrůznější fanouškovskou tvorbu ať už povídky, kresby, atp. o poměrně dost hodnotné ceny.

Co se týče textových her tak těch už tu příliš aktivních nezůstalo. Dalo by se říci, že přetrvává jen Hrozba a ta je shodou okolností ze světa TES čili není úplně mimo hlavní tématiku této stránky. Netvrdím, že všechny události v ní jsou přesně podle LORE v některých situacích jsem si LORE více 'ohnul' pro své potřeby, ale základ je ze světa TES. V minulosti dávno předtím než byla založena Hrozba tu probíhalo Myths:
- První Myths, které vedl Whirt bylo založeno už roku 2011 - konkrétně 29.01.2011 což je daleko dříve než jsme se tu oba dva objevili. Tudíž textové hry mají na této stránce svoji historii poměrně dost bohatou.
- Zdejší kobky (sekce přímo pro textové hry) byly spuštěny někdy roku 2012 a tvoří součást webu až doposud.


Hromada ostatních zdejších členů uprchla na nový chat kde vedou diskuze nejen o světe TES... A na zdejší Nekonečnou konverzaci zapomněli. Každopádně já nepatřím k propagátorům nového chatu a nejspíš ani v budoucnu nebudu. Každopádně jestli se chceš připojit ke zdejší AJ komunitě a okusit nový chat tak odkaz je tu. Třeba tam nalezneš to co hledáš.

Teď bylo oznámeno nové TES tak nás třeba v budoucí době čeká příliv nové krve. Těžko říci co se stane. Každopádně tolik let po vydání TESV:Skyrim se dá očekávat, že dotazy opadnou a aktivita začne klesat. Sem tam sem někdo zavítá, ale už jen pomálu. Právě tomuto i lehce napomáhá fakt, že tu fungují alespoň sekce s hrami a příběhy, protože ten dotyčný vidí, že se tu něco ještě děje.

Na závěr Ti tedy přeji hodně štěstí v osobním životě, hodně zdraví a mnoho dalšího. Děkuji ti za výtvory, které jsi tu prezentoval a za tvé rady směřující k hledajícím odpovědi. Pevně doufám, že až vyjde další TES (koneckonců nové TES je již oznámeno viz. novinka) tak se tu opět sejdeme.