Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Návod na nejlepší očarování a vylepšení věcí

Přidal tatrgel dne 22.04.2017 12:54
#1

Zdravím, chtěl bych se podělit o svoje zkušenosti se Skyrimem, doufám že toto téma patří právě sem.

Jedná se o vytvoření, očarování a vylepšení věcí.


1. Musíte mít očarování, alchymii a kování na 100. V očarování musíte mít perky čaroděj 5/5, zasvěcené očarování, tělesné očarování a dvojité očarování. U alchymie musíte mít perky alchymista 5/5, felčar, travič a samaritán. V kování musíte mít perky kovářství, magický kovář a pak musíte umět kovat brnění které chcete nosit.
2. Vykovejte si max 3x prsten, 3x náhrdelník, 3x rukavice, 1x zbroj a 2x helmu (jakýkoliv typ)
3. Vytvořte si v alchymii pár elixírů na posílení očarování (křídlo modrého motýla, pařát vranice, sněhulka, spriganská míza a tykadlo chauřího lovce)
4. Jděte k očarovacímu aparátu, vypijte lektvar posílení očarování který jste si vytvořili a na prsten, náhrelník, rukavice a helmu očarujte posílení alchymie. Pozor elixír je jen na 30 sekund takže jich možná budete muset vypít více. Očarování samostřejmě proveďte s obřím kamenem duší.
5. Vytvořené věci si nasaďte a znovu běžte vytvořit nové elixíry na posílení očarování
6. Opakujte bod 4 dokud nebudete mít věci které vám dávají +29% posílení alchymie.
7. Finální věci si vytvořte tak ať je na nich dohromady +116% posílení alchymie a +116% posílení kování. Máte dvojí očarování takže na prsten, náhrdelník a rukavice dejte jak posílení kování tak posílení alchymie, na helmu jde jen alchymie a na brnění jen kování.
8. Vytvořené finální věci si nasaďte a jděte si vytvořit cca 5 elixírů na posílení očarování s bonusem +32% a 5 elixírů na posílení kování s bonusem +130% (puchýřnice, spriganská míza, svítivka a zub šavlozubé kočky)
9. Nechte si na sobě vytvořené věci a vytvořte si brnění, zbraně, prsten a náhrdelník které chcete nosit (já používám dračí lehkou zbroj a luk, co se týče prstenu a náhrdelníku tak ten může být jakýkoliv), poté vypijte lektvar na posílení kování a vylepšete si všechno co jde, pozor lektvar je na 30 sekund.
10. Jděte k očarovacímu aparátu, vypijte elixír na posílení očarování a očarujte si co vám vyhovuje, ale zase nezapomeňte že elixír je aktivní pouze 30 sekund, takže pokud enchantujete pomalu vypíjte jej raději před každým očarováním. Každé dovednostní vylepšení jde max na +47%, rezisty max +43%, odolnost na magii max +23%, maximální posílení životů, many a výdrže je +72

Moje staty po vylepšení:
Mám lvl 80 a mám 622 životů a 584 výdrže, manu mám jen 100, nekouzlím
Jsem lučištník, mám lukostřelbu na 100 takže používám pouze dračí luk a mám s ním útok 680
Mám lehké brnění 92, takže mám všechny vylepšení kromě posledního a s použitím dračí zbroje mám brnění 1914
Vzhledem k tomu že hraju na legendární obtížnost tak nedám každýho na ránu jak někdo psal v nějakým topiku co sem četl, respektive na ránu až dvě si dávám lidi když mě nevidí (mám plížení 100). Je pravda že mám zatím jen luk bez očarování (používám dračí křik co mě očarovává zbraň)

toto co jsem tu popsal je reálný, není to žádnej bug ani cheat a je to maximum čeho se dá dosáhnout, respektive zatím jsem víc nedokázal.

Upravil/a tatrgel dne 25.04.2017 10:54