Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: !!! Den, kdy zas všichni budeme ONLINE !!!

Přidal Lord Rade dne 25.04.2017 23:25
#138

Tu máte opožděné shrnutí akce.

Maximální počet online účastníků byl 13, což samo o sobě vypovídalo, že to bude pěkně napýču sraz. Smolné třeba bylo, že se v takovém počtu nenastolila společná diskuze. Hrozba partička se pořád potají bavila o své hře, můj rasistický hráč z ČTŽ Adrian si mluvil s imaginárním kamarádem, Killi psal jen názvy toho, co zrovna chlastá přičemž si vymýšlel emo status na facebook, Len se zas jen povyšoval s tím, že má lepší playlist, než já, i když si do něj dal jen samý fláky dle počtu shlédnutí na YT a Mopidu se furt chlubila svým klukem, kterého musela zmínit padesátkrát, abychom si všichni všimli, že žije sexuálním životem. Potom tu byla ta kočka, co dělá reportáže, jejíž jméno si furt nepamatuju, aby tu jen jednou zavrčela, když jsem chtěl s někým hrát Rande, ale stejně si nezahrála a pravděpodobně zas šeptem někoho vyzpovídala, aby ho později zaprodala Thalmoru. No a SH byl zas nudný, jak obvykle, takže ani nevím, co tam psal za boring shity - teda kromě toho byl zas příjemný jak hemeroid. Za účast také srdečně děkuji BWmu, který se mi po prvotním nadšení vysral na Playlist sotva, co přestali hrát písničky, kde se zpívá o Velkém zlém vlkovi, aby přeběhl k Lenovejm "Nothing Else Matters"ve stylu flákům. Také nás poctil lovec mamin a jeden z rady starších EldeR, který však až na pár šovinistických vtipů neměl na chat čas. Jo a pak se tu mihla ta feministka, ale to nikoho nezajímá. Vyjmenoval jsem skoro všechny, co dorazili. Pokud tu nejste buďte rádi, protože jste mě ničím nenasrali.
Jako třeba LordeS, který jako jediný poslouchal můj playlist od začátku do konce. Naopak všechny ostatní odradili písničky o stupiditě žen od Mc Vaginy (Jon Lajoieho) a nemravné skladby o životě od Garfunkel and Oates + Mop odešla při písni od Creedence, za což je pro mě mrtvá. V horším případě ostatní jen plakali, jak smradi, že se zrovna nehraje jejich písnička, za což jsem je rozhodně neplánoval zabít... Nakonec se však třeba SH k mému playlistu vrátil, aby následně uznal, že je fakt cool (playlist i já) a že jsem si s ním dal hodně práce. Poslední půlhodinku mi tedy v Plug.Dj tančil na písničky z "Jen počkej!".
Dále bych účastníkům vytkl, že se víceméně vykašlali na obnovu fóra a až na pár výkřiků mě v tom nechali samotného. Já sám jsem sotva zvládal vyzvedávat nejlepší písničky ze spodku playlistu, abych si udržel posluchače, natož abych se zmohl k radikálnějším způsobům, jak přimět ostatní dělat, co si přeju.
A ještě jeden jeb, který do účastníků mám - Neprosili o tombolu, kterou jsem měl celou financovanou. Takže jsem všechny ty Samsung osmičky prodal na bazoši a příště na běhačky za firmama a nějaký snažení kašlu.
Nakonec mě nasral i Secre a Matt, kteří se nezachovali tak věrně, jak mi 5 let tvrdili a ani jeden nedorazil. Myslím, že šancí jsem jim dal dost, takže s nimi také končím. Trio "Tres Trollingos" tímto opouštím a zahajuji sólo kariéru.

Konec hlášení, už s vámi nechci mít nic společného, ale mám vás rád. Většinu. Trochu. Asi.