Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Bug ve skyrimu

Přidal Pavelev dne 10.12.2016 18:09
#11

Zdravím. Já bych v prvně řadě řešil ovladače grafické karty, tam je docela potřeba mít novější verze. (Pozor neřeš jiné ovladače a už vůbec nehledej programy k aktualizaci ovladačů, jsou k ničemu a je to cesta jak si domrvit systém). Pak bych řešil patche pro danou hru:

Unofficial Skyrim Patchh
ttp://www.nexusmods.com/skyrim/mods/19/?
(tento patch už není podporován, jak se dočteš na stránce)

Unofficial Skyrim Special Edition Patch
http://www.nexusm...mods/266/?

Pozor na správné řazení souborů:
Skyrim.esm
Update.esm
Dawnguard.esm
Hearthfires.esm
Dragonborn.esm
Unofficial Skyrim Special Edition Patch.esp
[The rest of your mods]

Pak je i pro Unofficial Dragonborn Patch
http://www.nexusm...ds/31083/?
(ale je taktéž již nepodporován)

A teď bych řešil módy, jestli je používáš ale Skyrin bez módů není Skyrin. Nestrkej tam ale kdeco, v první řadě používej módy které jsou aktualizovány a mají letošní datum s výjimkou se dají použít i staršího data které už nejsou podporovány.

Tady to chce použít NMM a nebo Mod Organizer který používám, je propracovanější a dokáže vyřešit dost problémů. V každým případě ti ukážou módy které mají problémy. Zdánlivě nesouvisející mód dokáže nadělat paseku úplně někde jinde. Pozor na češtiny, pokud čeština není aktualizována s daným módem, žádném případě nepoužívat, opět to dokáže nadělat spoustu problémů i pro jiné módy.

Já jsem se ještě tak daleko nedostal, tak nevím o co jde. Zkus vyjít z jeskyně a použij rychlé cestování do Skyrinu, jestli to náhodou nepomůže.

TES5Edit pro Skyrin
http://www.nexusm...ds/25859/?

Pokud nepoužíváš NMM nebo MO. Tenhle program dokáže najít problémový mód. Když ho spustíš začne procházet módy a když narazí na problém, zastaví se u problémového módu. Tenhle program toho umí víc, to si ale musíš vyhledat na internetu. (Já jsem to sem napsal jen dost zjednodušeně)

Pak bych zkusil hledat jehlu v kupce sena a to tak že bych začal postupně vypínat módy. Tady si ale nejprve udělej pevný sav!! Mě se takhle povedlo najít mód který dělal problém (to jsem ještě požíval NMM)

Pak je tu jedeno krkolomné řešení které jsem použil v Markarthu, kde jsem nemohl zabít zapřísáhlého, který se pokusil zabít ženu na trhu. Byl nesmrtelný a tím nešlo spustit úkol který dostaneš po zabiti dotyčného zapřísáhlého. Vyřešil jsem to tak že jsem si stáhl mód JK's Markarth, který udělal hezčí město a zároveň jsem mohl zabít dotyčného zapřísáhlého. Tohle ale asi způsobilo to že jsem neměl nainstalovaný Unofficial Skyrim Special Edition Patch. I když tohle ti nepomůže, to je jen tak pro zajímavost.

Upravil/a Pavelev dne 10.12.2016 20:41