Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Izolace

Přidal Adrian_S dne 02.01.2017 18:48
#130

KinimodLP -- Aurelius --- Arthis

VŠICHNI: https://youtu.be/...

Popadl jsi trpaslíkovy nohy a zatáhl za ně. S pomocí tvého spolu-horníka jste ho dotáhli o kus dál, ovšem strážný před tebou se rozeběhl s mečem. Chtěl již seknout, dřív ale na něj spadla zemina ze stropu a shodila na zem... ke vší smůle i na trpaslíka. Další kamení ho zavalilo a zadní chodba už dávno zapadla horninou.

--

Popadl jsi stejně jako tvůj kočičí spolu-horník trpaslíkovy nohy a zatáhl za něj. Společnou silou jste ho dotáhli o kus dál, ovšem koutkem oka sis všiml, jak do jednoho pilíře silně narazil elfí horník, jenž měl pracovat s kočičákem. Pilíř prasknul a jakmile na zem spadly trámy, strop se propadl a zasypal jak jeho samotného, tak i strážného s trpaslíkem.

---

Řekl jsi svou obhajobu, i když kolem padala zemina. Ozbrojenec pod helmicí odfrkl, "ZABIJU TĚ!" a napřahoval mečem k útoku. Než stačil pustit zbraň na tebe, do zad vrazil elfí horník a rozhodil mu rovnováhu. Praštil ho krumpáčem po zádech, ale nic mu neudělal, strážný se ovšem stačil vzpamatovat a místo toho, aby zaútočil na tebe, chytl jednou rukou elfa za hrdlo, chvíli ho škrtil a velmi silně ho odhodil do strany. Ke vší smůle, zrovna na ztrouchnivělý pilíř, který držel tuto chodbu pohromadě. Jakmile dopadly trámy na zem, ve vedlejší chodbě došlo k závalu. Strážný se nyní dívá směrem k závalu.

KINIMODLP & AURELIUS: Nyní máte dvě možnosti, co učiníte: Pokusíte se zachránit trpaslíka před totálním závalem (% na společnou sílu) nebo ho necháte zemřít a utečete do bezpečí. Avšak vás pozoruje druhý ozbrojenec.

http://imgur.com/RS4Lz6C.jpg


- - - - - - - - - -

LordeS -- Sarako


- - - - - - - - - -

MightRider -- Tondulín

Vydal ses stejným směrem, jako elfka a povedlo se ti bez potíží dostat na druhý ostrůvek. Před sebou vidíš dvě mohutné vrby (smuteční), na které lze vylézt, ovšem jedna vypadá trochu strouchnivěle. Nejbližší k tobě je obývána elfkou. Kolem sebe vidíš několik drobných rudých kvítků.

--

Sedíš na větvi a užíváš si pohled do okolí.

OBA: Můžete spolu volně komunikovat, pokud chcete. Mapka uvedená níže vám ukazuje, co vidíte. Pokud budete zkoumat terén a hledat tak možnou cestu skrze močál, znázorním vám to.

http://imgur.com/aSdZ6de.jpg

Upravil/a Adrian_S dne 03.01.2017 16:49