Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Izolace

Přidal Adrian_S dne 28.12.2016 23:35
#124

KinimodLP -- Aurelius --- Arthis

VŠICHNI: https://youtu.be/...

Tiše ses rozeběhl k trpaslíkovi, který se začínal probírat. Vydávál sice bolestné zvuky, ale díky závalu nebylo nic slyšet. Tvůj spolu-horník se přidal do odtahování. Když už jste byli oba v osvětlené části i se zraněným, z temné chodby se ozvalo...

"AHA, TEĎ UŽ NEUTEČETE!" zraněný strážce si promnul oči a popadl konečně svůj meč, jenž měl připnutý na zádech.


--

Než jsi stačil zničit lucernu, všiml sis kocoura, jak na tebe kýve hlavou a jasně ti značí, co chce učinit. Pochopil's, že chce zachránit trpaslíka odtažením do bezpečné vzdálenosti a také to provádíš. Se společnou pomocí a v tichosti ho popadáš za končetiny, táhnete ho o několik sáhů zpět. Když už se dostanete do světlé části chodby, z temnoty se ozvalo...

"AHA, TEĎ UŽ NEUTEČETE!" zraněný strážce si promnul oči a popadl konečně svůj meč, jenž měl připnutý na zádech.

---

Jen, co dořekl svou výhružku, neváhal's a hodil po něm krumpáč. Snažil ses zasáhnout neslabší místo, to jsi ovšem díky brnění a rostoucímu adrenalinu nedokázal zpozorovat. Nástroj ho praštil ostrou hranou přímo do hrudníku, na plátech se mu vytvořil malý důlek. Strážce chtěl zaútočit, ale tímto útokem jsi ho překvapil.

V mžiku jsi zaujal pozici pro vytvoření kouzla, připravil sis ruce a natáhl je ke strážci... ale nic nevyšlo. Ozbrojenec se na tebe podíval a čekal, co uděláš.

VŠICHNI: Nade všemi se objevuje stále více padající horniny...

http://imgur.com/3SIKcpf.jpg


- - - - - - - - - -

LordeS -- Sarako


- - - - - - - - - -

MightRider -- Tondulín

Skrčil ses ke srnci a začal si o paroží přeřezávat pouta. Protože byla pouta už několikrát neúspěšně poškozená, nyní se ti to povedlo a konečně padla na zem (% na sílu - úspěch). Máš volné ruce, cítíš v nich úlevu.

--

Řekla sis myšlenku a usmíváš se do dáli. Během této chvíle se ti opět ozvalo v břichu mručení, tentokrát hlasitější.

OBA: Můžete spolu volně komunikovat, pokud chcete. Mapka uvedená níže vám ukazuje, co vidíte. Pokud budete zkoumat terén a hledat tak možnou cestu skrze močál, znázorním vám to.

http://imgur.com/QeoXPiK.jpg