Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Enderal: The Shards of Order

Přidal scorpioncz dne 06.07.2016 12:24
#1

Hráči a hráčky Skyrimu! Přichází něco, co zcela jistě mnohé z vás donutí znovu oprášit prach z krabičky, vzpomenout si na své dávno ztracené heslo na Steamu a nainstalovat si skvělý pátý díl série The Elder Scrolls! V tomto měsíci totiž vychází první úplná předělávka celé hry. Měli jsme tu velké módy jako Falskaar, ale tato modifikace celý Skyrim přeměňuje do něčeho nového a taktéž neobjeveného.
Takových pokusů je na světě hned několik, počítám-li Andoran a Skywind, ale jsou tu i méně známé tituly, jako je tento. Možná si někteří vzpomenou na modifikaci Oblivionu, která nese název Nehrim (osobně jsem ho nehrál, takže nemohu posuzovat jaký byl ...) a přesně od jeho německých tvůrců vychází další obrovská modifikace s názvem Enderal!

http://media.moddb.com/images/mods/1/21/20498/EnderalPreviewIcon.png

Z videí to vypadá celkem pěkně a bude to zdarma dostupné všem vlastníkům originální hry Skyrim. Anglická verze by měla vyjít na konci tohoto měsíce, takže pokud nevládnete němčinou, tak si nezoufejte a jen chvíli počkejte.

http://www.gamersglobal.de/sites/gamersglobal.de/files/gemeinsame_dateien/interview/sureai-2012/interview-sureai-2012-kampf-im-pilzwald_gr.jpg

Hra se bude odehrávat na dalším ostrově z univerza těchto německých vývojářů, se stejným jménem jako má mód. Nebude zcela jistě chybět ani zápletka, která uvrhne hráče do šíleného příběhu hlavní linky s hromadou dalších vedlejších úkolů.

http://sureai.net/gallery/upload/2013/12/26/20131226181836-b7ac7a46.png

Za mě mohu říct jen to, že si hnedka jdu skočit pro instalační disk Skyrimu, protože to vypadá zatraceně dobře ;) Jen doufám, že budou chybět nedodělky a bugy, které shazovaly pověst Nehrimu.

http://media.moddb.com/cache/images/mods/1/21/20498/thumb_620x2000/Thalgard2.jpg

Omlouvám se za odkazy, ale prostě mi ty YT videa tady nějak nefajčej ... takže přidávám dolů odkaz na kanál autorů, kde jsou trailery, ost apod.
Mimochodem, mohl by nějaký admin stvořit na tohle téma nějaký článek? Sledovat ten půl roku starej, kterej ani není o skyrimu je děs a je to okoukaný :D
odkaz na YT kanál

Upravil/a scorpioncz dne 06.07.2016 12:30

Přidal tatrgel dne 27.04.2017 10:08
#2

Zdravím,

už jste tento mód někdo zkoušeli? Má cenu si jej stahovat, stojí to za to?

Děkuji za info