Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Elder Scrolls historia

Přidal Adrian_S dne 03.07.2016 00:54
#3

Ahoj,

zamiř do kategorie "Skyrim - Zajímavosti", kde se můžeš dočíst různé poznatky či historii některých provincií či zajímavých postav (téma: Biografie slavných a bájných postav TES)

Když zamíříš do vlákna "Skyrim - Váš svět", můžeš se od některých zdejších pisálků dočíst různé příběhy, scénáře či vlastní úvahy, jaké události se mohly odehrávat během jejich hry. I když jsou některá díla smyšlená, většina z nich vypovídají o historii Tamrielu či samotném ději z TES V: Skyrim.

Třeba můj herní cestopis.. doporučuji přečíst, ledacos se dozvíš ;) (http://skyrim.4fa...ad_id=5055)

Ve vlákně "Zdejší kobky" se nacházejí různé hry, připomínající sérii "Dračí doupě". Například hra "Hrozba" vypráví příběhy různých hráčů po "Vpádu Zapomnění" (vychází z dějové linie TES IV: Oblivionu).

Zajímavosti na této stránce najdeš dost, či pokud jsi dobrý angličtinář, zamiř na stránky:
http://elderscrol...rolls_Wiki
http://en.uesp.ne.../Main_Page

Za mě osobně, Skyrim je má nejoblíbenější hra. Hrál jsem ji několikrát a nemůžu ji více vynachválit, protože to ani nejde. Skvělý příběh, návaznost na minulost a samotná herní interakce je prostě skvělá (AI postav, prostředí, hudba, soubojový systém...). Navíc, když si hru obohatíš nějakými zajímavými módy, získáš další hodiny hraní navíc...

Však tahle hra má také své chyby. Například, aby se ti rozjela "slušně", musíš mít vybavené PC (u Xboxu nebo PS nemám tušení, nepoužívám). Na některých místech se nacházejí glitche a bugy (chyby vývojářů a programátorů, kteří je nestačili včas odstranit) -> viz. třeba známý problém s Esbernem.
A některé úkoly se opakují tak často se stejnou činnosti, že tě už omrzí.

TES: Skyrim je skvělá hra, proto by neměla tolik ocenění a uznání od kritiků. Je to hra, ke které se (snad) každý vrací rád, protože ví, do čeho jde a také ví, že ho bude bavit.

Pro lepší pochopení světa The Elder Scrolls je nejlepší si sehnat všechny díly a postupně je odehrát, čímž si získáš vědomosti a znalosti světa. Já nejdříve začal se Skyrimem, pak jsem se přesunul k Oblivionu (čtvrtý díl) a nakonec i k Morrowindu (třetí díl). Řekl bych, že série TES je jedna z nejpropracovanějších herních RPG světů, kterou kdo mohl vytvořit. Úžas každým dechem.