Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 30.11.2020 23:35
#3495

→ Tah 829

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Tondulin:„Trošku jsem se při jejich shánění zapotila, ale sehala.“ přikývla Carwen, „Víš, že mě to také napadlo?“ podívala se na tebe upřímně, když jsi jí doporučil ponechat si jméno Shael, „Ale vůbec se mi nelíbí.“ zakroutila hlavou a zaměřila se spolu s tebou na Spellorovou. „Ta je z Univerzity… tu uvidím jen dneska tady a víckrát už ne.“ pousmála se. Společně s Carwen jste se přesunuli k hloučku Cyrodiilských profesorů. Carwen slušně pozdravila všechny přítomné, přičemž se jí dostalo obdobného pozdravu.

„To jsi asi měl.“ usmála se Mirabelle, když ses postavil po jejím boku, „Ale myslím, že baronka si poradila a zvládla to s patřičnou noblesou… určitě z toho nějaký problém nebude.“ ujistila tě následně, „Baron se usmívá a vypadá spokojeně.“ poukázala hlavou směrem k baronovi a baronce, který se spokojeně dívali na svého syna a jeho ženu. Výhled vám po chvilce překazil Bílý Guar s LaRouchovou, kteří si vyrazili popovídat s Rolstonovou a Delmusem.

--------

@Sarako: „Určitě nechala, působí hodně pečlivě.“ řekla Carina a zaměřila svůj zrak na věže, „Spíš mi přijde, že té magické ochraně se příliš prostoru nedává. Zbrojnoši a rytíři jsou pomalu na každém kroku, neustále o ně skoro zakopáváme… ale kde je nějaký bojový mág?“ rozhlédla se, „Když nebudeme počítat partičku z Univerzity, která se spíše přišla pobavit.“ pohodila hlavou směrem k příslušníkům magické Univerzity. K profesorka Silverwoodová se držela v těsné blízkosti bosmera (graf. vzhled – zde), který měl na tváři známky nějakého nedávno zranění. Dvojice se k sobě nezvykle tiskla a je dost možné, že je mezi nimi více než jen čistě pracovní a přátelský vztah. Oproti tomu trojice jejich kolegyň, hnědovlasá bosmerka (graf. vzhled – zde) s Mirabelle Sarricovou a Fairwen Spellorovou mezi sebou diskutovaly a čemusi se smály až do chvíle, než se k nim připojila Carwen s Aedanem. Aedan se ihned postavil vedle Mirabelle se kterou začal hovořit. „Tak nám tu zůstane Balion, arcilektorka a baronova dcera… to je asi všechno. Opravte mě, pokud se pletu.“ zakroutila hlavou, „Buď jsou dokonale schovaní… nebo nevím.“ pokrčila rameny zatímco tě následovala za Rolstonovou s Delmusem.

Když jsi Rolstonové s Delmusem potichu sdělil své obavy, oba na sebe krátce koukli, a nakonec si slovo převzala Rolstonová. „Služebnictvo zůstalo převážně takové jaké tu za svého působení měla regentka, pár nováčků údajně přibylo, ale nebojte. Vyčlenila jsem část zbrojnošů jako dočasnou výpomoc. Takže v kuchyni máme nejenom lidi v utajení, ale taktéž zbrojnoše na stráži.“ řekla, „Opravdu jsem nic nepodcenila. Ochranu rodu Arteriů a jejich bezpečí beru velmi vážně.“ zdůraznila potichu a podívala se směrem k mladému páru, „Mezi námi.“ podívala se na tebe, „Je větší šance, že ho zabije sama nevěsta po několika minutovém společném soužití, než nějaký nájemný vrahoun, protože Belius je hodně ‚komplikovaný‘ člověk.“
Delmus se jen pousmál. Manželský pár se vaším směrem mezitím ohlédl. Rolstonová jen decentně zamávala s úsměvem Beliovi, který jí zamávání oplatil.

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy