Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 21.10.2020 20:24
#3315

→ Tah 771

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Zdravím vás.“ kývla na pozdrav a zasalutovala ti nazpět, „Zvláštní. Místodržící mi nic neříkal.“ poznamenala, „Ale to neznamená, že bych vám nevěřila. Místodržící toho má teď spoustu… od hašení problémů co napáchala vláda regenty po řešení problémů po obléhání, ale to vám asi nemusím vysvětlovat. Bezpečnost nad celou událostí jsem dostala na starost já.“ podívala se na Carinu, „Těší mě.“ potřásla si rukou s LaRouchovou.
„Také mě těší.“ kývla hlavou LaRouchová.

„Jsem přesvědčená, že máme situaci pod kontrolou, nic jsem nepodcenila. Celé město jsem si prošla, vytipovala místa, která mohou představovat hrozbu, nechala vydat nejrůznější výnosy, která na dnešní den posilují bezpečnost. Obě brány jsou dobře střežené, jména návštěvníků se evidují a chrám bude přístupný pouze čestným hostům a rodinným příslušníkům.“ shrnula ve stručnosti situaci Rolstonová, „Jestli máte nějaký nápad jak bezpečnost ještě posílit sem s nimi, ale jinak si myslím, že vaše služby spíše nevyužiji a dopřeji vám odpočinek, který si za své služby zasloužíte.“ odvrátila nakrátko zrak, „Baron Arterius vás samozřejmě považuje za čestného hosta, takže se budete moci zúčastnit obřadu uvnitř chrámu, hostiny na hradě a veškerých dalších událostí v souvislosti se svatbou. Ale dala bych vám Bílý Gaure jedno malé doporučení.“ podívala se na tebe vážně, „Raději pak před baronem nezmiňujte zásluhy vykonané pro rod Rullů, protože vztah mezi rodem Arteriů a Rullů v poslední době není úplně ideální.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
Adrianna se pobaveně zasmála svým slovům o respektu k jejímu otci. Posadil jsi se na okraj vany a sledoval ji. „Musí se nechat ještě pracovat, ale večer ho můžeme vyzkoušet… Akorát to bude znamenat vytratit se z celé té zábavy, která tu po svatbě vypukne. Tak nevím, jestli to nenechat raději na ráno.“ otočila se krátce na tebe a přitom se vaše pohledy nakrátko setkaly, „Mimochodem…“ odvrátila opět zrak k vodě, „Budu od tebe potřebovat ještě něco…“ odmlčela se nakrátko jakoby se zdráhala pokračovat, mezitímco hledala vhodná slova jsi znuděně balancoval ve vzduchu nohami nad vodou. „Potřebovala bych od tebe vzorek krve… pro účely lektvaru samozřejmě.“ dodala, když zjevně nalezla odvahu vznést tento neobvyklý požadavek. Jakmile to dořekla spadl jsi do vany, voda vycákla a zmáčela okolí včetně Adrianny, která trošku vyděšeně vyjekla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Prohlédl sis padající ledovou kouli, začal ses soustředit a vyvolal telekinezi ve snaze změnit trajektorii padajícího objektu. Zapůsobil jsi na ledovou kouli a snažil se ji co nejefektivněji nasměřovat. Povedlo se – částečně. Ledová koule dopadla na část stěnové ruiny jen částečně. Způsobila jí škody, ale nestala se průchozí. Část ledové koule se při dopadu uštípl a srazil k zemi dvojici blízkých kostlivců.

http://skyrim.4fan.cz/forum/attachments/mohyla_mapa_6.png


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 21.10.2020 20:34