Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 19.10.2020 20:59
#3311

→ Tah 770[0/b]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[b]Sarako

Došli jste k otevřené bráně Chorrolského hradu, vešli dovnitř na nádvoří. Rolstonová (graf. vzhled – zde) zrovna postávala před dveřmi do sídla hradu v ruce držela srolovanou ruly papíru, vypadala to jako by na někoho čekala. Nijak výrazně se nezměnila od vašeho posledního setkání, oblečená byla do světlemodré vojenské tuniky, která se dost podobala pravděpodobně využívá spíše pro nějaké ceremoniální účely než pro aktivní službu.

„To je ona. Rolstonová.“ řekl tiše, aby ho žena stojící před dveřmi sídla neslyšela, „Bude lepší, když ji oslovíte vy… než, abych já zdlouhavě tlumočil co máte na srdci.“ dodal Nestor a mírným úsměvem, kterým se snažil zakrýt možné obavy z navázání rozhovoru s mladou velitelkou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Ještě to moc teplé není.“ odpověděla ti s úsměvem, když jsi zmínil teplotu vody. „Taťka ctí tradice Aedane. Jestliže má mít být svědkův proslov trošku humornější tak to bude akceptovat. Není to zas takový suchar, který by vyloženě kazil každou zábavu a zabíjel pohledem za sebemenší lumpárnu.“ pokračovala, zatímco jsi se vysvlékl do půl těla, Adrianna se pootočila stranou, aby ti dopřála soukromý, přesto ale jednou rukou i nadále kontrolovala vodu. „Ale vyhni se raději humoru, který si bude brát na paškál jeho a rod Arteriů… A možná se vyvaruj nejrůznějším přirovnáním ke zdejším rodům... Raději. Jistota je jistota, ale obavu o zdraví mít nemusíš.“ přišel jsi blíže a sáhl do vody, přišla ti dostatečně teplá, ale Adrianně se podle všeho ještě nezdála.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Pobídl jsi nemrtvého koně a vyrazil za nemrtvé, kteří se snaží probojovat skrze neviditelnou bariéru. Za průhlednou bariérou jsi spatřil několik oživených nemrtvých, vypadají podobně jako nemrtvý, které vyvolal Grithart. Jestliže dojde k jejich smíšení na bojišti pravděpodobně bude velmi těžké rozlišit, jestli se jedná o vašeho nebo Arteriova nemrtvého.

Všiml sis slabých míst polorozpadlých trosek, s trochou námahy a štěstí by je přes tato slabá místa bylo možné překonat a dostat se na nádvoří i bez zrušení ochranné bariéry. Když jsi se dostatečně vynadíval začal jsi se soustředit a seslal ohnivou šipku směrem na bariéru. Úder kouzla do bariéry byl jiný než od meče, zdálo se, že bariéra se při tomto, byť jen relativně slabém úderu slabě zachvěla. Ze svých znalostí tak usuzuješ, že by mělo být možné bariéru vyřadit dlouhotrvajícím silnějším magickým úderem, případně kolika velmi silnými údery jdoucími za rychle za sebou, není však vyloučeno, že zrušení bariéry touto destruktivní metodou povede k její explozi, která zničí několik blízko se mačkajících kostlivců. Krátce po úderu na magickou bariéru sis vyvolal nazpět svého přízračného vlka, který se zjevil u nohou tvého koně.

Ledový mág, kterého jsi zdánlivě smetl z věže se zjevně dal opět dohromady a znovu seslal ledové koule, které dopadaly až z oblohy. Tentokráte jich však nebylo tolik, zmohl se pouze na dvě. Jedna z nich pomalu směřovala do tvé skupinky kostlivců (máš možnost ji v následujícím kole vhodným kouzlem buď odklonit/zničit/zmírnit dopad jejich škod) zatímco druhá směřovala mimo a pravděpodobně nikoho nezasáhne.

http://skyrim.4fan.cz/forum/attachments/mohyla_mapa_5.png


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy