Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 15.09.2020 22:22
#3162

https://i.imgur.com/80VDT6x.jpg


→ Tah 721

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Zaklepal jsi s pomocí klepadla na dveře a zvolal. Chvíli trvalo, než se za dveřmi konečně něco začalo dít. „Vydržte.“ ozval se hlas LaRouchové. Následovalo cvaknutí klíče a zvuk odemykání, možná také nějaké zaklínadlo, které mělo zrušit magickou ochranu dveří. „Hotovo. Můžete vejít.“ oznámila poté co otevřela dveře a pokynula ti ať vejdeš. „Musela jsem ujistit, že jsem odstranila ochranné kouzlo… sama už pořádně nevím kde všude jsem je rozmístila.“ vysvětlila a hřebenem si začala rozčesávat mokré vlasy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Přišlo.“ souhlasila Carwen, když jsi jí pomohl zpět na nohy, „Strašná ženská…“ dodala vzápětí a ještě jednou se rozhlédla, „Snad nás nebude hledat nebo tak něco.“ řekla cestou ke dveřím rezidence. Otevřel jsi dveře a vešel.

Flavius zrovna vypravoval nějakou historku s korbelem plného piva. Zatímco Belius se svojí sestrou jen pečlivě poslouchal. Tvůj příchod, ale jeho vypravování přerušil, přerušil ho zrovna v tom nejnapínavějším. Belius, který tě spatřil vyprskl smíchy a málem se skácel ze židle, ale Adrianna ho zavčasu chytla a zabránila pádu.
„Co to máš na sobě?“ zvolal po výbuchu smíchu a vstal ze židle, „Jste se dali na maškarní? Ale ta maska je hodně dobrá.“ připustil, zatímco kráčel k vám. Adrianna také vstala, Flavius tak osaměl a rezignovaně se usadil a napil z korbelu. „Rolstonová? To je delší povídání… to probereme u piva, protože jinak mi rychle vyschne v krku. Ona Anna říkala, že jste jí potkali a byla docela neoblomná.“ uchechtl, „Copak to ona umí. Být neoblomná.“ pokyvoval hlavou, Adrianna na něj s pozvednutým obočím koukla, „Chcete se jít převléknout?“ koukl na vás po otázce kam bylo odneseno vaše oblečení, „Anna vás vysuší.“ pokynul směrem k Adrianně, která na něj nechápavě pohlédla, „Carwen se tak pěkně vystrojila a nějaký hňup jí polije tak krásné šaty. Mohla bys je prosím nějak poupravit?“ podíval se prosebně na svoji sestru.
„To není potřeba.“ zakroutila hlavou Carwen, ale Adrianna Belia poslechla a seslala na vás dvojici kouzel, kterými šaty i tvůj oděv očistila od vylitého piva. „No… tak děkuji.“ poděkovala nakonec, když její šaty byly ve stavu v jakém je koupila.
„Výborně.“ uculoval se spokojeně Belius, „A teď pojďte zasednout… ať to dneska pěkně rozjedeme. Carwen se převlékat samozřejmě nemusí. Vypadá dost svátečně a ustrojena přesně na tuhle příležitost.“ zhodnotil a poukázal, že i on a Flavius se převlékli do lepšího oděvu. Poté se otočil na patě a zamířil zpět ke stolu. Carwen nakrátko zaváhala, ale nakonec zjevně souhlasila s jeho slovy a následovala ho ke stolu.
„Belius vám to dal nahoru ke schodišti.“ oznámila ti Adrianna kde se nacházejí vaše vybavení, které jste svlékli v obchodě. Přikývl jsi, a zatímco Carwen následovala Belia, sám jsi se vydal po schodech nahoru, aby ses převlékl. Vysvlečené oblečení jsi pečlivě složil na hromádku a oblékl se do svého původního oděvu. Následně jsi sešel po schodišti dolů.

Carwen už seděla za stolem, přímo naproti Beliovi a zrovna přebírala pohárek s vínem od Flavia, který se ujal rozlévání. Dolil i do pohárku, který patřil Adrianně. Belius zůstal u piva, Flavius se spokojeně posadil a napil se z korbelu.

„Nestalo se ti něco?“ zeptala se Adrianna starostlivě, když si opustil poslední schod. „Přijde mi, že máš na hlavě menší bouli.“ dodala bez váhání a přitom si prohlížela tvoji hlavu. Nejspíš měla na mysli místo, do kterého tě udeřil Ferda.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Přesně. Ale já tě od používání neodrazuji. Jen je to kouzlo, které se rozhodně nepromíjí a za jeho použití padají velmi vysoké tresty.“ odpověděl Grithart, když sis začal pročítat kouzla, „Proto ho raději před svojí společnicí nepraktikuj.“ poznamenal, když jsi mu vrátil papír, aby na něj mohl připsat i toto nepromíjející se kouzlo, „Protivníka, kterému budeme čelit znáš z nás s Appiem nejlépe… Praktikuje element Ohně, ale není mu cizí runové magie, ale od té by měl být odříznut. Hmm… Myslím, že v boji s ním bude nejvhodnější použít magii, kterou znáš. Experimentovat s něčím co pořádně ještě neovládáš by se ti mohlo stát osudným.“ začal pozvolna zatímco stále přemýšlel, „Možná pak ještě roj můr nebo podobné okřídlené havěti, ale to není něco co by vyloženě pocházelo z této sféry.“ řekl následně a vytáhl jiný papír na který napsal další dvě zaklínadla, „A ještě tohle… Je to obrácení nemrtvých na toho, kdo je vyvolal. To se vždy hodí. Funguje to hromadě… Poté možná přízračný šíp.“ připsal další, „Nevím jestli ho ovládáš, ale je to vcelku triviální kouzlo, ale také není z této sféry, ale bude se hodit. Stačí?“ podíval se na tebe.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 15.09.2020 22:52