Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 06.10.2019 13:28
#2619

→ Tah 575.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„To si nemyslím.“ zakroutila hlavou nesouhlasně, „Tohle místo.“ podívala se na tebe vážně, „Není pro nás živé nejpřívětivější. Zatímco ty jsi ještě relativně mladý, já jsem altmerka... jsme ještě při síle a naše tělo je schopnější se přizpůsobovat změnám a odolávat nepříjemným vlivům. Jeho tělo už je staré, a proto se domnívám, že mnohem hůře snáší celý tenhle pobyt tady.“ dodala, „Teda alespoň se domnívám, že je to tak. Nejsem odbornice na tuhle sféru a troufám si říct, že ani nikdy nebudu.“, přiložila ruku na Globullovo čelo a poté tiše zamumlala nějaké zaklínadlo.

„Zkus s ní promluvit, ale asi jí budeš muset trochu probrat.“ namítla následně na tvá slova o Globullově společnici. Během toho jsi vrhl do Blyštákových pozůstatků blesk. Záblesk nakrátko projel místností a následně se s řevem rozplynul. Blyšťák vyskočil na nohy, plný hněvu a nenávisti. Rána na jeho hlavě ho vůbec nezajímala. Rozhlížel a modré oko pátralo po viníkovi.
„Sežeru tě! Já tě sežeru!“ zařval hlasem čiré nenávisti a rozeběhl se proti omráčené a spoutané ženě.

Elanya, která poznala Blyšťákův hlas se na tebe škaredě podívala, a přitom přerušila sesílané kouzlo, hlasitě povzdechla a sklopila hlavu k profesorovi. Opět k němu promluvila a pokusila se navázat smysluplný dialog.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Rozhodnutí vyššího vedení.“ reagoval Lex na tvé přivítání, „Kvestor Arterius se vrátil do aktivní služby a já nastoupil na jeho místo na Univerzitě. Taková menší rošáda.“ dodal následně.

Představil ses ostatním, které jsi neznal a oni neznali tebe. Nikdo na tvé představení nic nenamítl, pouze přikývli hlavou. Finn a Lora se drželi pospolu, Palagán stál ze všech nejblíže k tobě o nedlouho se k němu připojila i Spellorová s Lexem.

„Magické pasti jsme se Spellorovou schopni neutralizovat. Starost mi spíše dělá Sarricová. Nevíme, jak bude Colová reagovat až zjistí, že pro ni jdeme. Může reagovat unáhleně a udělat z ní rukojmí.“ přiznal Palagán. „Proto musíme být připraveni na všechno. Navrhuji vyrazit společně, následně se pokusit vylákat Colovou ven, protože v otevřeném prostranství nebude moci využít prostředí svého sídla, které jí poskytuje nemalou výhodou. Následně se jí já a Spellorová pokusíme zadržet... nebo nějak zlikvidovat. Finn s Lorou nám budou krýt záda, kdyby sebou měla i nějaké stoupence. A vy s Lexem byste se mohli pokusit dostat do domu a co nejrychleji odtamtud dostat Sarricovou.“
„Budeme ve dvou na Colovou stačit?“ zeptala se Spellorová, „Naši agenti ji společně s jejím manželem během války řadili mezi extrémně nebezpečné spojence Císařství.“ dodala následně a podívala se na Palagána. Lex se rozesmál.
„Budeme.“ ujistil ji Palagán, „Ale nesmíme se nechat unést. Ztratila muže, ztratila postavení a jdou jí po krku Císařští mágové. Je v situaci kde už nemůže ztratit víc, a to jí činí mnohem nepředvídatelnější.“ upozornil následně.
Spellorová přikývla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Beardanie
Muž zopakoval tvé jméno, aby si ho lépe zapamatoval. „Teď se odeber za arénu. Najdeš tam menší tábor, který patří všem tobě podobným. Nahlas se u Olafa on už se o zbytek postará. Musíš dostat jiné zbraně, protože s tímhle, co máš...“ poukázal na tvoje zbraně, „By teklo příliš krve a to vyhláška zakazuje. Bohužel.“ povzdechl si, „Ještě něco? Jestli ne. Tak mazej k Olafovi.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy