Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 02.10.2019 23:37
#2616

→ Tah 574.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Globullus ponechal tvé poznámky bez reakce. Vzpamatovával se z celého incidentu i své porážky při které se udeřil zády o stěnu. Ztěžka oddechoval, a přitom měl sklopenou hlavu do země, pouze nakrátko ji pozvedl.

„Vím co je zač.“ odpověděla tiše Elanya poté co jsi se k ní nezvykle přiblížil, když jsi se odtáhl zpět, rozhlédl ses. Blyšťák ležel opodál s naprasklou lebkou od nějakého tupého předmětu, pravděpodobně magické hole, kterou upustila žena během vašeho nečekaného útoku. Blyšťák nejevil žádné známky života. Elanya nemrtvému pozornost vůbec nevěnovala, udělala krok a sklonila se k zraněnému Globullovi.
„Profesore?“ promluvila k němu. Globullus pozvedl hlavu, zasípal a ztěžka se nadechl. Chtěl promluvil, ale cosi mu v tom bránilo. Jeho tvář zrudla a následně opět zbělala. „Profesore...“ zopakovala altmerka a potočila ho, aby mu lépe viděla do tváře. „Tohle není dobré.“ zakroutila hlavou následně a podívala se na tebe, „Nevíš jak dlouho tu může být?“ zeptala se ztrápeně.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Krátce ses zamyslel, přemýšlel jsi nad tím, jak by bylo místo vhodné jako základna Morag Tong. Poté jsi uvázal koně k nejbližšímu stromu a vyčkával. Během tvého čekání se v okolí sídla vůbec nic nezměnilo. Čas plynul pomalu, ale přesto jsi se dočkal. Když se začalo stmívat kůň nakrátko znejistěl a po chvilce došlo pár metrů od tebe k záblesku modrého světla.

Ihned jsi spatřil několik postav. Dvojici postav jsi poznal ihned, šlo o Palagána a Finna. Oba muži byli v popředí a kráčeli vyzbrojeni stejně jako při vašem posledním setkání. V patách jim jsou další spojenci. Dalším, koho jsi znal byl legionář v těžké zbroji, ozbrojený štítem přehozeným přes rameno a ostrým legionářským mečem – Reman Lex (graf. vzhled – zde), kráčel po boku ženy (graf. vzhled – zde) v černé kroužkové zbroji. Válečnice pravděpodobně patří do sboru Univerzitní stráže. Poslední osobou, která přišla pomoci se záchranou byla altmerka (graf. vzhled – zde) v černé uniformě Thalmoru.

Pětice osob došla až k tobě. Palagán během chůze vytáhl ze své brašny amulet, který si pověsil kolem krku a schoval ho pod oděv. Následně vystoupil do popředí.
„Nebude to snadný boj.“ prohlásil následně a podíval se na rozpadající se sídlo, chvilku se tímto směrem díval a pak se otočil zpět k tobě, „Já a Spellorová se pokusíme přemoci Colovou.“ řekl a poukázal na přicházející blonďatou altmerku, která jen přikývla. „Pokud to vyjde a vy se osvědčíte. Možná vám začnu alespoň trochu důvěřovat.“ pronesl k ní následně, altmerka jeho slova nechala bez jakékoliv reakce. Spíše svoji pozornost věnovala prohlížení sídla. „Finn a Lora jsou válečníci, mají za sebou něco odžitého v legii a Lex... Ten nám poslouží jako léčitel, pakliže na tom bude Sarricová špatně.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Beardanie
Muž zopakoval tvé jméno, aby si ho lépe zapamatoval. „Teď se odeber za arénu. Najdeš tam menší tábor, který patří všem tobě podobným. Nahlas se u Olafa on už se o zbytek postará. Musíš dostat jiné zbraně, protože s tímhle, co máš...“ poukázal na tvoje zbraně, „By teklo příliš krve a to vyhláška zakazuje. Bohužel.“ povzdechl si, „Ještě něco? Jestli ne. Tak mazej k Olafovi.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy