Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 09.09.2019 20:02
#2591

→ Tah 565.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Zářivá?“ zamračila se Elanye, „Ještě ty s tím začínej...“ dodala naštvaně, „Neměl bys trávit tolik času s touhle hromadou kostí.“ poukázala na Blyšťáka, který zkoušel jedno nalezené žebro za druhým. „Začíná ti to lézt na mozek. Nezapomeň, že jsme v Mohyle duší. Jestli dovolíš, aby tě naplnila prázdnota budeš ztracen.“ dlouze se odmlčela a nechala tě domluvit. Blyšťák mezitím nalezl co hledal. Povedlo se mu jedno z žeber připevnit ke svému odhalenému hrudníku. Spokojeně se narovnal a vypnul hruď.

„Jistě. Zavedu vás tam. Má blyštivá paní následujte mě!“ pokynul následně Blyšťák a vylezl ven z úkrytu. Elanye si hlasitě povzdechla a naštvaně kostlivce následovala, byl jsi pár kroků za ní. Sešli jste až k místu kde se předtím zastavili jezdci. Blyšťák se zarazil. Váhal, ale nakonec se rozeběhl nejrychlejším tempem, kterým mohl. Vedl vás stejným směrem, kterým předtím odjeli jezdci. V černém písku byly místy patrné i jejich stopy.

„Má blyštivá paní?“ ozval se Blyšták během chůze a otočil se k Elanyii.
„Co chceš?“ odpověděla mu nevraživě.
„Chcete, abych vám raději říkal blyštivá paní nebo blyštivá panno?“
„Nechci, abys mě oslovoval ani jako blyštivá paní nebo panna. Rozumíme si? Nebo ti to musím zopakovat ještě tisíckrát, abys to pochopil?“ pokračovala neměnným tónem, a přitom se rozhlížela kolem.
„Nějak vás, ale musím oslovovat blyštivá.“ nenechal se odradit Blyšťák.
Elayne si rezignovaně promnula čelo, povzdechla si nahlas a rukou si přejela po hrudi. Zjistila, že jí chybí její náhrdelník. Ohlédla se za sebe a za kus, který jste ušli. Zesmutněla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Složil jsi lehkou poklonu Carině, pousmála se a nechala vás bez dalších slov odejít z pokoje. Finn tě následoval, zavřel za tebou při odchodu dveře. Chodba byla prázdná, stařec, který předtím popisoval obraz spolu s tanečnicí kamsi zmizel a vyhazovač sedící na židli nudou usnul.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy