Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal scorpioncz dne 06.09.2019 12:51
#2590

Když se mluvilo o prokletí, pocítil jsem divný pocit uvnitř mé hlavy. "No byli tu ti na koních, jenže kdo ví, co měli za lubem. Třeba sbírají živé a dělají z nich totemy! Živé totemy! To jsme nemohli riskovat! Raději půjdeme tady s tímto posedlým zářivostmi. I přes to co dělá, to tu zná. Navíc udělá vše, co poručíš Zářivá!" Rozhodil jsem rukama.

"A přece tu je skvělý! A jsou tu ty ruiny, skvělé orientační body! A co tu musí být za poklady ... měli bychom si promluvit s těmi Ideálními pány! Třeba něco tuší. Třeba jsou přátelští! Nakonec bychom s nima mohli jít na něco ... he he alkoholickééého. Ale jak to vypijí, když jsou krystaly? Třeba to na ně půjde jen vylít!"

Zatvářím se zmateně a následně naštvaně, když si uvědomím, co jsem zase říkal. "Blyšťáku, zaveď nás na místo, kde se budu moci zbavit tohohle nesmyslu. To prokletí už mi začíná lézt na nervy ... docela doslovně že? Zajímavé, skoro jako bych slyšel bzučení vos! Nesnáším bzučení vos ... tady je alespoň klid! Jak by taky né! Jsme přece v říši mrtvých! Cha cha chá! Blejskáči veď nás!" Změní se můj hlas znovu v radostný, a nakonec ve smrtelně vážný šepot, až vyzývavý. "Veď nás do téhle tiché krajiny ... nebo nás budu vést já ... a to by se nám nelíbilo ..."