Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal scorpioncz dne 11.08.2019 18:36
#2552

Zvednu se ze své čtecí pozice a protáhnu se, až mi zakřupou klouby po delším čtení a zívnu si. "Tak tedy až do takového pekla jdeme hmm? mohla mi o tom říci trochu dříve. Dojít do vily, připravit se pořádně a zpět už nestíhám. Ale stejně tu už to co potřebuji víceméně mám." Pomyslím si a položím knihu na stůl a zakryji ji něčím, nebo nejlépe dám do nějakého svého šuplíku, aby nebyla na očích.

Zkontroluji si, jestli mám vše nejdůležitější sebou. Tím myslím samozřejmě sebe, svoji magickou róbu (protože zbroj jsem si tak nějak nevzal) a hlavně připnutý magický meč k opasku, který je snad ve skvělém stavu a nakonec definitivně klíč k portálu. Dále mi také nesmí chybět další náležitá výbava, obsahující alespoň jeden lektvar léčení, dva lektvary many a také něco málo k snědku, protože není jisté, jak dlouho tam budeme.

Pokud věci nebudu mít při sobě, tak si je seženu. Přece jen jsme na magické univerzitě, já jsem profesor ... takže se k tomu určitě vážou i takovéto výhody. Co se týče jídla, skočím si na večeři. Při tom také o další potraviny a vodu požádám někoho kdo tam bude, nebo si něco vezmu přímo z večeře sebou na budoucí výpravu. Nebudu se moc s nikým bavit a budu se tvářit myšlenkami absolutně pryč, což bude pravda. Potom se odeberu na místo setkání a vyčkám tam ... pravděpodobně mi příprava nějakou chvilku dá.