Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 04.05.2019 18:45
#2477

→ Tah 525

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Hodně štěstí. “ popřála ti Serana a vyrazila svou vlastní cestou. Po paměti ses odebral do učebny, v níž měl Palagán přednášky nejčastěji a nemýlil jsi se. Skutečně zde vyučoval i dnes. Dveře do učebny byly pootevřené, a tak jsi zřetelně slyšel jeho hlas, zrovna káral nějakého novice či novicku za nedostatečnou přípravu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Noční útok by byl ideální… To nepopírám, ale první stroje budou tímhle tempem hotové až v pozdních večerních hodinách, proto musíme vyčkat až do ranních hodin.“ promluvil legát Atius, „Můžete se pokusit obsadit Anvilský hrad, ale podle mě je to zbytečné. Měli bychom se soustředit na město, protože tam se bude nacházet hlavní vojsko.“ namítl, „Ale pokud chcete provést útok nebudu vám v tom bránit. Jen musíte požádat o legionáře jiný oddíl, protože já vám své pod velení nesvěřím. Nemůžu je postrádat.“
„Klidně ti hrstku svých legionářů přenechám pod velení, někteří s tebou určitě půjdou i dobrovolně. Ostatně jsi svoji zdatnost prokázal při bitvě o Chorrol a mnozí tě teď mají za vzor. Bude pro ně bezpochyby čest bojovat po tvém boku.“ promluvil legát Amragor.
„Dobrá. Legát Amragor ti nějaké své legionáře dá, dobře.“ přikývl legát Atius.
„Akorát si musíme uvědomit, že tohle není Chorrol. U Chorrolu jsme měli přehled o přibližném vojsku ve městě, ale tady v Anvilu je to jiné. Vojsko, žoldáci a kdokoliv jiný mohl připlout po moři. Caesar je vlivný a má určitě vlivné spojence, kteří ho možná nepodpoří vojskem, ale financemi. Bude nás tu čekat mnohem tužší boj než v Chorrolu.“ promlouval opět legát Amragor.
„Právě.“ přikývl legát Atius, „Proto pokud se opravdu chystáte napadnout Anvilský hrad v noci počítejte s tím, že tam můžete očekávat cokoliv. Caesar je mnohem zdatnější taktik než nějaká regentka z Chorrolu. Jestli se tam dostanete do problémů budete si je muset vyřešit sám a jestli padnete do zajetí. Pravděpodobně nebude v našich silách vás osvobodit dříve než před obsazením města. A budete to muset zvládnout bez podpory mágů, protože já Císařské mágy potřebuji u brány.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Neodpovězené tahy