Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 04.07.2018 22:43
#2090

→ Tah 428

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Ano. Takové nařízení panuje od doby, co bylo v Imperial City vyhlášeno stanné právo kvůli těm upírům.“ odpověděl ti bdící, „Ale....“ uchechtl se, „To už jsem slyšel tolikrát. Lecjaký novic a novicka tohle sem tam řeknou. Měli byste konečně začít vymýšlet nějakou originální výmluvu. Ne opravdu nevím, kdo jste ani co tu studujete. Pravidla jsou jasná, bylo mi řečeno abych po určité hodině nepouštěl ven nikoho z noviců a novicek bez písemného souhlasu. Jestliže chcete ven... Což asi chceš.“ odmlčel se na chvilku, „Přines mi propustku podepsanou od své profesorky. Buď to bude Silverwoodová, Sarricová nebo Benochová. Nevím, pod kterou z nich spadáš, ale jestli pod Sarricovou tak máš smůlu ta tu dnes není a zastupuje ji prý Spellorová.“ znovu udělal krátkou pauzu, „A jestli si nepamatuješ pod kterou patříš najdeš rozpis na ubikacích.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Zvolal jsi na dav a začal jsi je odstrkovat. Někteří se nechali, ale bylo na nich patrné, že další odstrčení si již líbit nenechají. Neušlo ti, že se Miles chytl za hlavu.
„Do prdele... Přesně kvůli tomuhle nerad jezdím na výlety.“ pronesl tiše, když se na vaši trojici otočil téměř celý dav. Jen pár jedinců zůstalo věrných myšlence a nadále terorizovali mladého altmera. „Do prdele...“ zvolal znovu o trochu výrazněji.
Ma’Riar se zdržel komentáře.
„Cože? Koho tu urážíš ty zelenej smrade?“ otočil se jeden ze silnějších měšťanů oblečených do ušpiněného oděvu, „Táhni si zpátky do vaší zplundrované domoviny. Vůbec nechápu, proč vás ty šašci nenechali před lety vyhladit.“ mávl rukou a několik přítomných přikývlo.
„Vůbec se sním nebav! Borsi! Jednu mu práskni!“ zařval kdosi z přítomných. „Prořízlou hubu má dost a drží basu s tím zlatavým zmrdem. Ale co čekat, že?“
„Máš recht!“ odvětil mu Bors a výhružně bouchl pěstí o do dlaně, „Pojď sem ty zelenej zmetku. A co ty? Imperiále? Stojíš na špatné straně.“ promluvil k Milesovi.
„Dávej si pozor na jazyk kreténe.“ zazněl Milesův hlas, který nebyl zrovna nejpřátelštější.
„Udusíš mě snad svým kořením? Nebo co kořenáři?“ zašklebil se Bors.
„Nebo? Narvu ti to koření do prdele a zapálím ho. Ne! Dám ti přes držku tak, že to pozná i tvé druhé já v záhrobí.“ pohrozil mu Miles. Bors se jeho výhrůžce zasmál.
„A tebe? Tebe radši ani nezmiňuji. Jenom škodíš našemu městu... Ale ta tvoje domácí. Mno... Nechápu, jak ti může sloužit.“ pronesl pro změnu Bors pohrdavě k Ma’Riarovi. „Tak pojď. Zelenáči!“ zvolal znovu už k tobě s odplivnutím.
„Sejmu ho. Nech to na mně.“ nabídl se Miles a začal si ohrnovat rukávy, „Ma’Riare skoč mezitím pro mé muže, protože tohle bude asi trošku vášnivější setkání.“
„Co si to tam šuškáte?“ zvolal kdosi z davu.
„Se tě bojí Borsi! Je to vidět!“ ozval se někdo jiný.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nejspíš. Nevím... Neznám všechny druhy žoldáků.“ odpověděl ti tiše zbrojnoš a vyčkával na další rozkazy. Cariel se k jménu žoldáků nevyjádřila. „Jak se jich zbavíme? Když zaútočíme všichni možná máme nějakou početní převahu, ale zase spustí poplach.“ zeptal se jiný zbrojnoš.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Prastará nijak nereagovala. Neodstoupila od tebe ani nezměnila pohled očí. Stále si tě prohlížela. Cosi venku bouchlo, udeřilo silou a následně se ozval nářek. Válečník u dveří zpozorněl, rukou sáhl po štítu a následně po štítu. Připravil se. Válečnice rovněž přesunula svoji ruku k meči.

Rána se ozvala znovu. Tentokráte do dveří Prastaré a ihned poté následovalo otevření dveří. Dovnitř spolu s trochou písku a vichru vnikla trojice postav. Jedna ihned dostala štítem od připraveného válečníka a skácel se k zemi. Další už pronikl a třetí se střetl se zbraní válečníka. Úder na hlavu poslal nepřítele k zemi mrtvého téměř ihned.

Válečnice s rukou na zbrani tasila. Chtěla zaútočit, ale z vedlejší místnosti se s oštěpem v ruce vyřítila služebná. Její válečný řev se začal linout přes celou chatrč. Prastará vhodila poslední z ingrediencí do kotlíku. Obsah zasyčel a ihned poté následoval nebezpečný silný dým doprovázený štiplavým zápachem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy