Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Overlordi

Přidal Killiaden09 dne 16.07.2016 22:50
#151

Tonda


''Opravdu by jste byl tak štědrý ??" řekla žena dříve než stihli její druzi zareagovat. "Pojďte dovnitř do stanu a já doběhnu pro něco na psaní." vybídl je Draien ke vstupu do tvého stanu a poté co skupina vešla dovnitř odběhl k jednomu z vozů. Když se vrátil držel kalamář s brkem a několik listů pergamenu. "Mno ... vypadá to zatím jako dobrý obchod ...."

Sarako


Už z dálky bylo vidět husté sloupce kouře vznášející se z údolí. Yerena nejdříve navrhla jestli nebylo možné že by již město podlehlo ale zvěd který vás vedl na místo bezeslova zavrtěl hlavou. Po chvíli jízdy začal spomalovat "Jsme na místě." Stáli jste skoro na konci údolí a jediné co stálo mezi vámi a nepřítelem bylo vysoké ,deset metrů široké návrší vysoké tak akorát aby jste nebyly zahlédnuti. "Hmm bylo by dobré obhlédnout situaci."řekla Yerena. Pohybem ruky dala naznat mužům aby čekaly a seskočila z koně. "Půjdete se mnou pane ?"

BadWolf


Naeris přikývla "Při cestě to možná bude trochu složitější ale půjde to. Pokud se mohu zeptat nebylo by vhodné aby i tyto tábory které budou mimo město měly nějakou magickou podporu v případě nouze ?" "Hmm to je sice pravda ale myslím že Rytíři Spálené Růže nebudou tolik prahnout po pomoci vzhledem k tomu že jsem mezi nimi viděl i několik můžu s planoucími meči..." řekl Akron a sledoval dění v táboře.

Škorp


"Mno máme zhruba 8000 lidí a 1500 mužů poté asi 30 učedníků. Jelikož k stavbě moc kameny ani dřevo nepoužíváme ,snad jen jako základy nebo výstuže, máme od každého snad jen 1000 kusů ... Pak máme celé stádo mamutů a zhduba šedesát ovcí. Moc slavné to není ale zastihlo nás to ,narozdíl od ostatních, nepřipravené..."

Aurelius


Když jsi sešel na mítinu oba lovci již kontrolovaly dva sestřelené jeleny. Nad tvým jelenem seděl Loreth a zrovna mu z těla vytahoval nůž kterým ukončil jeho trápení. "Proč jste takovéhle nadání pro lukostřelbu neukázal když jsem vás tehdy na Acheronu učil ?"

Tahy bez odpovědi