Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Overlordi

Přidal Killiaden09 dne 06.07.2016 00:47
#146

Tonda


"Nabízíme informace o dění v okolí a přibližnou mapu výměnou za oblečení a jídlo." řekl jeden z můžu a očekával tvou reakci. Draen se zamyšeleně podrbal na bradě "Mno ... je pravda že by se nám podobné informace hodily ..."

Sarako


tah do příjezdu

BadWolf


"Hmmm vskutku to bude problém ... ale pokud někdo zvládne zabezpečit ten pramen jsme to my." řekl vůdce rytířů planoucí růže s šibalským úsměvem ve tváři. "Dobrá takže já jen vyčlením nějaké může aby zde drželi tábor." řekl Akron a s jeho slovy se sněm pomalu začal rozcházet až jste tam zůstaly pouze ty, Akron a Naeris.

Len


Vojáci se opět pohroužili do skupinové konverzace mezitím co jsi vyčkával na příchozí zprávu od Waerovy skupiny když v tom jsi viděl havrana jak vylétává z jeskyně a míří k tvému stanu.

Škorp


"A proč nepropojit palác s magickou věží ?" řekla Trea prohlédla si mapu "A proč bychom to dělali ? Přece nechceš lést cizím lidem do soukromí ne ?" řekl Arcimág a opět si mnul svůj bílý vous. Trea se nepatrně napřímila a poté se skoro jakoby uražená vydala směrem k hradbě.

Aurelius


Přesunul jsi se tak aby jsi viděl na jezírko kde byl poslední kousek - statný bílý jelen s obrovským parožím. Natáhl jsi luk a zamířil. Po chvíli dal lovec signál a okamžitě vypustíl dva šípy - oba zasáhly své cíle. I tvůj šíp si našel cíl když bílého jelena trefil těsně nad levé přední kopyto a poslal ho k zemi. "Dobrá trefa ... teď ho jen dodělat.." poznamenal Loreth a vydal se na mítinu které se mezitím vyprázdnila od zbytku stáda.

Tahy bez odpovědi