Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Overlordi

Přidal Killiaden09 dne 25.06.2016 23:24
#142

Nově budou tahy každé úterý a sobotu!!

Tonda


Muži a žena chvíli mlčeli než se jeden z nich odhodlal promluvit. Měl tmavší zelenou kůži "Je toto uprchlický tábor ?"
"Mno jak se to vezme ..." řekl Draien "... jsme uprchlíci z našeho světa Acheronu který byl zničen válkou ..." při jeho slovech se na sebe trojice nechápavě podívala ... pravděpodobně o něčem takovém slyšely porpvé.

Sarako


2 tahy

BadWolf


Hlášení zvědů:
Na východ odtud bylo nalezeno pobřeží moře. Většinou je to však otevřená planina beze stromů. Také tam jsou známky námořního střetu ale bez bližšího průzkumu není možné určit dobu před kterou se střet udál. Dále pak na severo-západ byl nalezen v horách pramen řeky. Je o dost dál a je tu možnost že ten střet mohl být nedávný a mohly bychom narazit na komlikace...

Dění na sněmuLen


Vojáci se opět pohroužili do skupinové konverzace mezitím co jsi vyčkával na příchozí zprávu od Waerovy skupiny když v tom jsi viděl havrana jak vylétává z jeskyně a míří k tvému stanu.

Škorp


"No tak dle zvyklostí by měl být nejvýše chrám ledových kněžek ... poté královský palác a až potom universita magie a ubikace studentů..." řekl arcimág mezitím co jsi nahlížel na mapu.

Aurelius


Přesunul jsi se tak aby jsi viděl na jezírko kde byl poslední kousek - statný bílý jelen s obrovským parožím. Natáhl jsi luk a zamířil. Po chvíli dal lovec signál a okamžitě vypustíl dva šípy - oba zasáhly své cíle. I tvůj šíp si našel cíl když bílého jelena trefil těsně nad levé přední kopyto a poslal ho k zemi. "Dobrá trefa ... teď ho jen dodělat.." poznamenal Loreth a vydal se na mítinu které se mezitím vyprázdnila od zbytku stáda.

Tahy bez odpovědi

Upravil/a Killiaden09 dne 28.06.2016 11:52