Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Zapomenuté proroctví

Přidal Sarako dne 07.07.2015 22:29
#139

Adrian_S + MightRider
MightRider:
Ranhojič ti ukáže několik bylinek, ale nedaří se ti pochytit jejich názvy, pak ti ukáže, jak čistit rány a nakonec dodá:,,Šití ran ti nemám na kom ukázat, všechny vážnější případy už mám naštěstí z krku."
(Ranhojič ti vysvětlil základy alchymie, můžeš se perk Alchymie naučit při postupu na příští úroveň.)

Adrian_S:
(dvě hodiny odpočinku +1 život)
I přes ranhojičovu radu, aby jsi se nechal u vesla někým vystřídat a odpočíval, usedneš k veslu.
(Veslování patří mezi namáhavé činosti, proto ranhojičova práce bude k ničemu. Až přestaneš s veslováním, bude tvoje rychlost léčení opět 1 život za 2 hodiny odpočinku. Opravdu chceš veslovat?)

Tondulin
Nějakou dobu ještě trénuješ Glisu v šermu se šavlí (+2 zkušenosti). Chvíli na to se vaše skupina za doprovodu vojáků vydá na cestu. Asi kolem čtvrté hodiny se skupina elfů zastaví v malé vesničce. Místní elfové byli upozorněni vojáky, které poslal velitel vašeho vojenského doprovodu napřed, tak se snaží sbalit co mohou a připravit se na cestu. Několik elfů a vojáků se zašlo něčeho pořádného napít do místního hostince.

KinimodLP
Potichu se přikradeš ke dveřím a nasloucháš. Po chvíli naslouchání uslyšíš šouravé kroky, které vystřídá dlouhé a plynulé dýchání. Varis už spí. Dveře do jeho obydlí jsou zamčené (Lehký zámek: 15).

kissko384
Mariana ti začne povídat:,,Mág Xaliverius, založil tuhle univerzitu ještě za dob Starého impéria, kdy lidé na Faldeře byli jednotní. Za 427 let zde vystudovalo mnoho významných čarodějů, jako například Glavidius nejmocnější ledový mág své doby, Walandos, Nilfraagen, Julianus, Ra-Rashiv první leodit, který se stal opravdu mocným mágem, Zhalflix, Morigana, Hedvika z bílé věže, a mnoho dalších. Co se přesné historie týče, dalo mi docela práci složit zkoušky, tak se mi to zrovna rozvádět nechce. Prošla jsem jen tak tak." usměje se Mariana. Před vstupem do univerzity se Mariana zastaví se slovy:,,Na půdu univerzity smějí pouze studenti. Takže se tady naše cesty nejspíš rozdělí, pokud zrovna nemáš v plánu přihlásit ke studiu." (úkol dokončen +8 zkušeností)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sekce Vlastnost, Perky, Kouzla a Inventáře je pravidelně aktualizována.
http://www.skyrim...ost_163742

Upravil/a Sarako dne 07.07.2015 22:40